Necvox Destek

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Necvox Destek

mucahitduran link' Alıntı:
Öncelikle cevaplarınız için teşekkür ediyorum. Android'in artısı veya Necvox'un eksisi nedir onu da belirtirmisiniz lütfen :) Bunu sorma sebebim eğer servis yan çizerse cıngar çıkartabileyim... :)
Android modelde sinir yok internet vs bir suru ozellik var.
Necvox saglam markadir tercih edebilirsiniz.
Necvox un android modelini taktiracaksiniz degilmi.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Yarın sabah telefon açıp android olanını isteyeceğim bakalım nasıl yan çizecekler... :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Mert cyclone da adamim var biliyosun torpilli tv tunner taktirdim.  005hihih

Herhalde 2-3 anteni paralel bağlamışlar abi.  005hihih
Cyclone'dan hiç beklemediğim bir tv performansı.  greatt

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Yarın sabah telefon açıp android olanını isteyeceğim bakalım nasıl yan çizecekler... :)

Bu mesaja istinaden, bayiyi aramıştım hatta bizzat giderek durumu sormuştum. Ankara-Konya yolundaki OPAL ellerinde Androidli olanın bulunmadığını söylemişti. Bu doğrultuda necvox cihazım takılmıştı.

Aracı aldığım günden beri kullanıyorum şimdilik bir sıkıntı yaşamadım, gayet memnunum.

Yeri gelmişken siz tecrübeli arkadaşlara sormak istiyorum; Radyoyu belki de pek kullanmadığımdan olsa gerek, büyüteç simgesine basarak frekansından bulduğum bir radyo kanalını ana listeye nasıl kaydedeceğim? :) Size şaka gibi geliyordur fakat ben beceremedim :)

Bunun yanı sıra, bluetooth ile telefonum sürekli bağlı fakat rehberi nasıl entegre edeceğimi de bulamadım.

Şimdiden, değerli görüş ve tavsiyeleriniz için teşekkür eder, esenlikler dilerim.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Bu mesaja istinaden, bayiyi aramıştım hatta bizzat giderek durumu sormuştum. Ankara-Konya yolundaki OPAL ellerinde Androidli olanın bulunmadığını söylemişti. Bu doğrultuda necvox cihazım takılmıştı.

Aracı aldığım günden beri kullanıyorum şimdilik bir sıkıntı yaşamadım, gayet memnunum.

Yeri gelmişken siz tecrübeli arkadaşlara sormak istiyorum; Radyoyu belki de pek kullanmadığımdan olsa gerek, büyüteç simgesine basarak frekansından bulduğum bir radyo kanalını ana listeye nasıl kaydedeceğim? :) Size şaka gibi geliyordur fakat ben beceremedim :)

Bunun yanı sıra, bluetooth ile telefonum sürekli bağlı fakat rehberi nasıl entegre edeceğimi de bulamadım.

Şimdiden, değerli görüş ve tavsiyeleriniz için teşekkür eder, esenlikler dilerim.

Destek :)

K

karaoglan

Bilgi Girilmemiş

necvox platinum cihazı bende taktırdım  ama benim back tuşu çalışmıyor servis
bunun tüm cihazlarda olduğunu konunun araştırıldığını söyledi
acaba sorun ne olabilir

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

karaoglan link' Alıntı:
necvox platinum cihazı bende taktırdım  ama benim back tuşu çalışmıyor servis
bunun tüm cihazlarda olduğunu konunun araştırıldığını söyledi
acaba sorun ne olabilir

bende back tuşu çalışıyor sıkıntı yok.

Pasaklikont1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçen hafta astra j kasa aldım.  Navigasyon sistemine girdiğimde not find navigasyon software yazıyor.  Sitesinde güncelleme yaptım ama yine duzelmedi acaba navigasyonun sd kart girisindemi sorun var lütfen yardım

bunyasg1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün servisle konuştum bakıma gittiğimde navi taktırayım diye onalrda nevcox ile çalışıyorlarmış.arkadaşlar 2200 civarı bir fiyat verdiler ama nevcox un hangi modeli nedir onu bilmiyorum.sizce dikkat etmem gereken şeyler neler? platinyum var onu mu taktırayım?

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

bunyasg link' Alıntı:
Bugün servisle konuştum bakıma gittiğimde navi taktırayım diye onalrda nevcox ile çalışıyorlarmış.arkadaşlar 2200 civarı bir fiyat verdiler ama nevcox un hangi modeli nedir onu bilmiyorum.sizce dikkat etmem gereken şeyler neler? platinyum var onu mu taktırayım?

1700-1800 üstü vermeyin derim... Ben de serviste taktırdım. Bu fiyatlarla taktırabilirsiniz...