NECVOX FİRMA GARANTİLİ ANDROİD GELDİ 1692 TL

Vanery1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

albertxx link' Alıntı:
Bence çok yanlış bakış açısı var android diyorsunuz iyi hoşta napıcaksınız androidle:) Şimdi aldığınız alet navigasyon igo vs gibi bir dünya program var android dışıda kullanılıyor.Film izlemek için ekran kalitesi yeterli müzik dinlemek zaten aynı şekilde yeterli.Radyo yine aynı şekilde yeterli eee başka napılır ki bu cihazlarla:) Kalkıp oyun oynıcak veya programların alayını indirip whatsapp dı line wechat viber vs vs kullanıcak değilsiniz.

Bence android veya herhangi bir şey navigasyonlara bu kadar para verilmez tek +sı benim için geri görüş kamerası+bluetooth olur onun dışında telefonumdan çok rahat navi kullanıyorum gps aracılığıyla müzik arabama usb takıyorum bir dünya şarkı film izliyemiyorum onuda telefondan rahat hallediliyor yada gider 1 tane ucuz tablet alırım 200 liraya al film mis:) Sonuçta bu kadar para fazla bana göre işletim sistemi ne olursa olsun ambiyans değişicek diye fazla
Kesinlikle katiliyorum. Kapitalizm oyunlari bunlar :) cyclone ner derde deva :) ne yani android olunca saat 24:00 den sonra camasir mi yikayacak :)

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: NECVOX FİRMA GARANTİLİ ANDROİD GELDİ 1692 TL

Vanery link' Alıntı:
Kesinlikle katiliyorum. Kapitalizm oyunlari bunlar :) cyclone ner derde deva :) ne yani android olunca saat 24:00 den sonra camasir mi yikayacak :)
Androidin avantajları tam olarak şunlar:
-İstediğin navigasyon programını kullanabilirsin.
-İnternet bağlantısı olduğu için navigasyonlarda Google arama ile çok daha fazla sonuca ulaşılıyor.
-İnternet bağlantısı üzerinden trafik yoğunluğuna göre rota çiziliyor seyir halindeyken yeni rota öneriliyor.

Androidin fiyatı daha ucuzken neden cyclone alayım?

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İhtiyar bir arkadaşın dediği gibi teknolojiye yetişilmez kovalamamak lazım.  011zaa

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
İhtiyar bir arkadaşın dediği gibi teknolojiye yetişilmez kovalamamak lazım.  011zaa

Teknolojinin bizi kovaladığı bir zamana yaklaşıyoruz. (:)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
Doğan bu arkaaşı hatırlamış olman lazım.

Niçün? Ben çok mu yaşlıyım? Bir ayağım çukurda mı benim? 3 aylık ömrüm mü kaldı, neler oluyor? (:)

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Vanery link' Alıntı:
...  ne yani android olunca saat 24:00 den sonra camasir mi yikayacak :)

Hayır ama şayet böyle bir özellik getirilmiş olsa,  geliştirilebilir olduğu için önce Android yıkar :) Ben, şahsen her ikisini de şimdilik gerekli bulmuyorum orası ayrı konu ama Android kalıpları olmayan, program yüklenebilen ve bu doğrultuda geliştirilebilir bir yazılımdır.

֖rneğin araç çalışır vaziyette olsa bile cihazınızın 1 saat sonra kendiliğinden kapanmasını istiyorsunuz. Diğer cihazlarda böyle bir özelik varsa kullanırsınız yoksa kullanamazsınız. Sonradan ekleme olasılığınız biraz düşük.

Android'de ise tam tersi, böyle bir özellik olmasa bile daha önceden hazırlanmış yazılımları kullanarak cihazınızda olmayan özellikler ''var'' olabilir...

Kısacası Android, diğer cihazlara göre gelişime ve değişime daha açıktır.

Dediğim gibi her ikisini de gerekli görmüyorum şuan ama şahsen alacak olsam sadece hızlı olanı tercih ederdim, özellikli olanı değil.

Vanery1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Acikcasi gerek gormuyorum. Zevk meselesi kimi arkadaslarim olmazsa olmaz diyorlar ama ben gerek gormuyorum. Telefonumda igo, tomtom, google maps, copilot novigasyon programlari var birtanesi bir adres bulamazsa digeri de kesinlikle bulamiyor ben daha once igo buldu tomtom bulamadi gibi birseyle karsilasmadim.
Programlanabilir ozelligi cok iyi mesela kamera takarim on kisma surekli kayit yapar arac kapatinca da bir saat kayit yapsin gibi ozellikleri cok iyi olur ama bu nedenden dolayi da tercih etmezdim.
Bence bu tarz cihazlari alacak olan kisiler isletim sistemine degil islemci ve ram olayina bakmali.
Yanlis anlamayin zevk meselesi. Aksi taktirde araca hic navi almam on kisma iPad 64 Gb sabitlerim.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Android alınan alet 1-2yıl içinde görünen ram'den ve işlemciden ötürü ne yeni uygulama kaldırcak nede başka birşey eski uygulamalara devam.Çok yüksek ram kullanarak zaten navi aleti üretmezler çünkü ilk dediğim gibi navi adı üstünde navigasyon özelliği için üretilir siz oyun oynayın vs için yada program kullanın diye değil:)

Şimdi 1700 lira verip o navigasyonu alana kadar 1000tl veririm alırım samsung notelardan bir tane ön konsola sabitlerim oldu bitti.Sanki her an navi kullanıcam 40 yılda 1 kere belki:) Onun dışındada istediğim yere yanımda götürür gayette fotoğraf çekmesinden bir dünya uygulamasından internet radyo müzik çalar gibi özelliklerinden yararlanırım.2.seçenek ipad alırım usb'den bağlarım oldu bitti oda aynı kullanıma hitap eder.Kısaca navi benim için geri görüş kamerası+ konsolda şık bir eleman başka fonksiyonu yok maalesef.

Benim aldığım 500 liraya telefonla navideki bütün herşeyi kullanıcakken ben almam ama alanlarada hayırlı uğurlu olsun :)

Vanery1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

albertxx link' Alıntı:
Android alınan alet 1-2yıl içinde görünen ram'den ve işlemciden ötürü ne yeni uygulama kaldırcak nede başka birşey eski uygulamalara devam.Çok yüksek ram kullanarak zaten navi aleti üretmezler çünkü ilk dediğim gibi navi adı üstünde navigasyon özelliği için üretilir siz oyun oynayın vs için yada program kullanın diye değil:)

Şimdi 1700 lira verip o navigasyonu alana kadar 1000tl veririm alırım samsung notelardan bir tane ön konsola sabitlerim oldu bitti.Sanki her an navi kullanıcam 40 yılda 1 kere belki:) Onun dışındada istediğim yere yanımda götürür gayette fotoğraf çekmesinden bir dünya uygulamasından internet radyo müzik çalar gibi özelliklerinden yararlanırım.2.seçenek ipad alırım usb'den bağlarım oldu bitti oda aynı kullanıma hitap eder.Kısaca navi benim için geri görüş kamerası+ konsolda şık bir eleman başka fonksiyonu yok maalesef.

Benim aldığım 500 liraya telefonla navideki bütün herşeyi kullanıcakken ben almam ama alanlarada hayırlı uğurlu olsun :)
Hah bende bunu anlatmaya calisiyordum. Tercih meselesi geri gorus, on kamera kayit, gps tamam ama dahadina gerek var mi ki yok facebook yok oyun ilk gordugumde saka gibi gelmisti oyun oynuyordu bir arkadas :) ya telefon pc ipad gectin arabanin navisinde oyun oynuyordu :)))) Komik geliyo bana zaten artik facebook girmeyen telefon YOK araba gps ekranindan facebook allah askina elinizi vicdaniniza koyun gerek var mi?