Necvox Navigasyon Sorunları

Twitter Astra J.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracım 2011 ECO Astra J. Araçta Necvox takılı ve 4 aydır sürekli sorun yaşıyorum. Öncelikle Nav kartı bozuldu.Yeni kart aldım düzeldi. Daha sonra çıkışındaki sorun nedeniyle2 gün çalışmayınca 3 defa aküm tam olarak bitti.Servise götürdüm.Yaptıklarını söylediler.Bu seferde servis dönüşü, sadece navigasyon özelliğini kullanırken, direk harita açılıyor ve menüye basarak adres poi vs işlem yapacakken sistem otomatik harita ekranına dönüyor ve hiçbir işlem yaptırmıyor.Aradım tekrar servise çağırdılar. İşim nedeniyle gidemiyorum.Sürekli sıkıntı yaşamaktan sinir olmuş durumdayım.Benzer sıkıntılar yaşayanlar var mı?

sas_sas

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Navigasyon sorunlarinin cozumu alet ile ilgili olamaz.

Bilgisayardan anliyorsan SD karta hangi dosyalarin nasil kopyelenecegi konusunda yardimci olabilirim..

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
Navigasyon sorunlarinin cozumu alet ile ilgili olamaz.

Bilgisayardan anliyorsan SD karta hangi dosyalarin nasil kopyelenecegi konusunda yardimci olabilirim..

bu alet harici navigasyon değil, araca bağlanan bir sistem olduğu için bir problem olduğu zaman sorun cihazdan kaynaklanıyor, sd kartla ilgili sadece harita sorunu çözülebilir, diğer problemler cihazın kendisinden kaynaklanıyor.

Twitter Astra J.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sorun cihazdanmış.Yazılımsal birşey de değilmiş. Canmux bozukmuş, değişecekmiş.Bir devre sanırım.Parça istediler bekliyorum şimdi...Teşekkür ederim.

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
radyo kanalları coğunlukla parazitli ses yapıyor radyo tuneri kalitesiz galiba necvox hep aynı

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepsi aynı ki çinden gelip markalanıyor