necvox p-1033 klima görseli

okanebil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugün izmir necvox yetkili servisine uğradım çeşitli sorular sordum biçoğuna çare bulamadılar ama sizinlede paylaşayım istedim.
1- Araca ön tampona kamera takmak istesem bunu nasıl bağlarız dedim aux dan bağlanabilir ama manuel izlersin geri vites gibi olmaz dendi
2-menülerde temalarda kişiselleştirme nasıl yapabiliriz dedim.yapamazsınız android cihaz değil dediler yapanların cihazıda kaçaktır falan dedi garantilik bir durumda bakmıyoruz dediler.
3-Back tuşum çalışmıyor dedim. o kronik sorun back tuşu sadece conf tuşunda araçla ilgili ayar menüsünde kullanılabiliyor dedi.
4-çıkış yapıyorum bi süre sonra kendiliğinden navigasyon açılıyor dedim .o da çııkış yaptığında menüde başka bir şey seçmezsen tekrar girer dedi.
5.Wİfi adaptörüyle internete bağlanmayı başarabildim ama işlevselliği hiç güzel değil hem zor hemde video falan oynatmıyor.
6-Bİrçok arkadaşın muzdarip olduğu klima görselinin ekranda sabit kalmamasını sordum versiyonla alakalı dedi.yazılım versiyonunuz 2.1 ise klima ekranı kendiliğinden kapanıyor ama 2.2 güncellemesiyle cihaz kapalı konumdayken klima görseli sabit kalıyor dedi.Güncellettim hakkattende cihaz kapalıyken klima ekranı açık kalıyor kaybolmuyor.

chn124

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Ynt:

Hocam guncellemeyi biz kendimiz yapabilir miyiz acaba

AstraJHB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: necvox p-1033 klima görseli

Bilgilendirme için teşekkürler ...

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Bilgilendirme için teşekkürler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Klima görseli istenildiği zaman açılıyor (necvox 1033 pla. ) fakat bu sefer geri görüş cam. çalışmıyor.