Nedir Bu Tofaşcılar Çektiğimiz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Gözümle görmeden hayatta inanmam abi :D Birkeresinde sahibinden.com da bi ilan gördük araç ful orj. 121.000 de 1997 model tempra 2.0 ie slx sw resimleri bi gördük araç çok temiz fabrika çıkışı gibi aynı fiyatı 11.00 tl bayada iyidi araca göre neyse aracı bi görelim dedik bi gittik aman yarabbim o neydi öyle :D boyası yanmış sol ön kapı direğinı hırsız arabaya girmek isterken yamultup kırmış işlem görmeyen yeri yok motor bitmiş şok olduk :D adama dedik ilandaki araba bu değil adam dediki arabayı ilk aldığım zaman çektiğim resimleri koymuştum :D
abi adam en azından dürüst çıkmış daha ne istiyorsun keşke yanınızda haydar olsaydı:)

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D valla komaya sokulacak adamdı çağatay şoka girdik adam öyle pişkinki cevap veremedik ağzımız açık kaldı dönerken arabada kimse konuşamıyordu olayın şokundan ertesi gün kendimize gelebildik :D

djkelaj

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tofaşçı Sözleri

Gezeriz Alemde Yavaş Yavaş! Her Köşe Başında Tatlı Bir Viraj! Asfaltı Yakarken ciyak ciyak! Egsozumun Sesi Kulaklarda çınLayacak ..!
Çek iKiye Vur PaTiye, HaykıR HayaTa LasTik SeSiyLe...

Hayat bize hiç yeşil ışık yakmadı olsun bizde zaten hiç kırmızıda durmadık.

Bazıları Diyorki Farklısın TOFAŞ'cıyız Reis Sende Haklısın

Biz ŞAHİNCİYİZ, Köşeleri Dönerken Sinyal Değil Yan Veririz !

FutboLcu DeğiLizki şekLimiz oLsun,Doktor değiLizki Hastamız Olsun, Şahinciyiz GüzeLim Bırakta Egsozumuz Açık OLsun

Tek Farkımız;Senin Gaz Kesip Girdiğin Viraja,Ben Tam Gaz Giriyorum ... ' YanYan,Yengeç Misali

KimiLeri manitasının güzeL kokusuna, kimiLeride Tofaş'ın Lastik kokusuna hayrandır

CADDE’ye çıkarız abartı açarız varsa itirazı olan önünde yanlarız…

Madem Girecez Kabire, Yanlayalım Habire

Söz Uçar Yazı Kalır, Doğan Yanlar İzi Kalır :)

Düz gidip gönlünü alacağıma, Yan verir aklını alırım

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana şu çöpçü atarlı genç olayını hatırlattı yazı. arkadaş alınmış bir tek kendi biniyor heralde tofaş a . sanırım sen dünyada yokken bizde 87 doğan larla , jantlar o biçim , o zaman cd çalarımız yoktu cengiz kurtoğlu abimizle şu an senin geçtiğin yollardan geçiyorduk. tofaş a laf atan yok , düzgün araç kullanmayanlara sitem ediyor arkadaşlar. Yoksa bizim Tofaşlar kendi kendine halt yemiyor yani.

djkelaj

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşiminde şahini vardı ama hic şeytan kacmamıştı icine sanırsam birazda insanın icinde
olacak o şeytan, sonra baktı o araçla bogazici universitesine yakışmıyo, otobuse bindi,
o bile daha karizmatik tofaşdan dedi.

octinum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TOFAŞ Kuş serisiyle ilgili sosyoloji tezi çıkar. :)

Ülkemizin eğitim seviyesi malum. Ayrıca, düşük eğitim seviyesine sahip insanların büyük çoğunluğunun kötü ekonomik şartlarda yaşadığını da düşünmek gerekiyor. Bu durumda karşınızdaki Tofaş sürücüsünün eğitimsiz olma ihtimali artıyor. Bizde "eğitimli" dediklerimizin bile trafikteki durumu malumken, bu arkadaşları siz düşünün.

Bu arada otomatiği olsa onların, şehir içinde kullanmak için bir tane alırdım. :) Yıllarca Doğan S kullandım, çok severdim o arabayı. İçinde her zaman emniyet kemeri takılan, gündüzleri bile farları açık olan, sinyalsiz şerit değiştirmeyen, "çelik jantlı beyaz Doğan". :) En son 2011'de, son model bir Golf kullanan sersem (arabada iki arkadaşıyla birlikte) benim üstümden makasa girmeye kalktı. Üstümden derken, beni geçmeden, sıkıştırıp fren yapacağıma güvenerek kırıverdi. Sağa kırıp fren yaptım ama tabii Doğan bu, sen frene bastın diye durmak istemeyebilir. :) Baktım, sağda kaldırımda yayalar var onlara gireceğim, bir de "tek başıma kaza yapmayayım bunu da karıştırayım" diye sola kırıp çamurluğundan bindirdim.

Ne oldu? Son model siyah golfte serserilik yapan üç delikanlı ileride durdu. Selektör yaptım. Birkaç saniye duraksayıp kaçmaya başladılar. :D Birazdan karşı şeride bir araç geldi, içinden iki kişi indi, "geçmiş olsun, biz takip ettik ama hastanenin oradan araya girip hızla kaçtı, polisi de aradık" dediler. Muhtemelen, tek başına durup 3 kişinin bulunduğu arabaya arkalarından selektör yapan çelik jantlı Doğan sahibinin (benim :D ) belalı bir tip olduğumu varsaydı gençler.

Çevremi kullanarak aracın sahibini öğrendim. Çamurluğunu hafif yamultmuşum, bir de benim tamponumun çamurluk birleşim noktasında yerinden çıkık olan köşesi tahminen onun bakalit tampona saplanıp yarmış.

Doğan'da sol çamurlukta 2 cm boyunda, serçe parmak kalınlığında siyah boya vardı. Golf'ün kanıydı galiba. :D

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizin gibi kullanana can kurban araba sonuçta iş görecek..
ama biz genel olarak konuşmuştuk kullanan tipleri :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...