Nerde ?hangi saatte cevirme var??

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yorum yapan arkadaşların dikkatine;
Birbirinizi eleştireceğinize, birbirinize saygı dersi vereceğinize 12-13-18 ve 19 nolu form kurallarını bir kere daha gözden geçirin, o zaman zaten sorun kalmayacaktır.

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaş senin derdin nedir böyle ufaklık falan? Tahrik edici cümleler kullanıp saygı sınırlarını aştığının farkında mısın? Kulladığın kelimelerle BÜYÜK gördüğün kendini küçültmüşsün..Madem yaşın bizlerden büyük göster abiliğini de orta yolu bul kimseyle ağız dalaşına girme!!

amacım agaz dalaşına girmek deyil. önceki mesajları okursanız savaş abininde uyardıgı arkadaşların mesajlarına bir bakın. o mesajlara alındığım için o şekilde yazdım onların yazdıklarının yanında benim UFAKLIK demen devede kulak sayılır. bence bu konuyu burda kapatalım dahada büyütmeyelim kim kimden kaçarsa kaçsın. Fakat şunuda belirtmek isterim son günlerde kimsenin kimseye tahammülü kalmamış görünüyor. bizler burda acısıyla tatlısıyla birşeyleri paylaşmak istiyoruz. hepimizin fikri farklı olabilir önemli olan değişik fikirlere saygı göstermemiz gerekir.

emrebozok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dikkatli okuyun . ben size camlarınızın filmli olduğu,alkollü araba kullandığınızı,vergi kaçırdığınızı söylemedim.bu tür eksikler yoksa neden polisten kaçma ihtiyacı duyar insan o anlatmaya çalıştım. Ayrıca birisinin mesajını alıntı yapmam için illa o kişiyi tanımamız gerekmiyor. kendi yazmış oldugun mesajlara bir bak hangimiz saçma yazmış bir düşün . madem öyle sende beni tanımıyorsun ozaman sen nasıl benim mesajlarıma abuk sapuk dersin ve benim gibi düşünenlere zırıltı yapmayın dersin.

Ben okuduğumu gayet iyi anlayan biriyim,bakın bakalım konudaki önceki mesajlarıma neler yazmışın?polisten kaçıyrm vs vs tarzı bir şey mi yazmışım?Konu saçma geliyosa dır dır yapmayın yorum yazmayın yazmışım ki doğru yazmışım sayenizde yeterince kirlenmiş oldu konu..ben sizi tanımıyrm o yüzden iftira atmaya çalışmadım(polisten kaçma,vergi kaçırma vb)sizin gibi,dır dır yapmayn yazdım bunun demem için birini tanımama hiç gerek yok.İftara atmak başka dır dır etmeyin başka laflarınıza dikkat edin,haksız duruma düşüncede hemen ufaklıklar olduk oh ne güzel istanbul,sizin gibi 33 yaşındaki adamlara hiç saygı duyasım gelmiyor nedense bu tür küçümsemeleriniz ve iftiralarınız yüzünden…
konu güzel gereksiz bütün mesajlar silinirse gayet işime yarar benim.
tamamen stock typerımla çevirmeye girip polis bana neden spoiler(orijinal olmasına rağmen) taktın derse ben nerde çevirme var onları bilmek isterim.

Fenerlist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amacım agaz dalaşına girmek deyil. önceki mesajları okursanız savaş abininde uyardıgı arkadaşların mesajlarına bir bakın. o mesajlara alındığım için o şekilde yazdım onların yazdıklarının yanında benim UFAKLIK demen devede kulak sayılır. bence bu konuyu burda kapatalım dahada büyütmeyelim kim kimden kaçarsa kaçsın. Fakat şunuda belirtmek isterim son günlerde kimsenin kimseye tahammülü kalmamış görünüyor. bizler burda acısıyla tatlısıyla birşeyleri paylaşmak istiyoruz. hepimizin fikri farklı olabilir önemli olan değişik fikirlere saygı göstermemiz gerekir.

Bu son söylediklerini ilk başta yazmış olsaydın işte gerçek abiliği o zaman yapmış olurdun..Saygı göstermeliyiz kesinlikle!! Mesela konu saçma bile gelse saygı gösterip kirletmemeliyiz değil mi ?

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben okuduğumu gayet iyi anlayan biriyim,bakın bakalım konudaki önceki mesajlarıma neler yazmışın?polisten kaçıyrm vs vs tarzı bir şey mi yazmışım?Konu saçma geliyosa dır dır yapmayın yorum yazmayın yazmışım ki doğru yazmışım sayenizde yeterince kirlenmiş oldu konu..ben sizi tanımıyrm o yüzden iftira atmaya çalışmadım(polisten kaçma,vergi kaçırma vb)sizin gibi,dır dır yapmayn yazdım bunun demem için birini tanımama hiç gerek yok.İftara atmak başka dır dır etmeyin başka laflarınıza dikkat edin,haksız duruma düşüncede hemen ufaklıklar olduk oh ne güzel istanbul,sizin gibi 33 yaşındaki adamlara hiç saygı duyasım gelmiyor nedense bu tür küçümsemeleriniz ve iftiralarınız yüzünden…
tamamen stock typerımla çevirmeye girip polis bana neden spoiler(orijinal olmasına rağmen) taktın derse ben nerde çevirme var onları bilmek isterim.

emre bak bakalım benim mesajımda UFAKLIK kelimesi dışında kırıcı bir kelimem varmı. birde kendi mesajlarına bak ne kadar kırıcı yazmışsın. Konuyu kim kirletmiş bi incele istersen. Neyse hepimiz kendimize çeki düzen verelim.

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sizi saygıya davet ediyorum bakın bu şekilde olmaz. Lütfen seviyeyi koruyun tartışıcaksanızda adam akıllı tartışın kimsenin canı yanmasın ;)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Konu saçma geliyosa dır dır yapmayın yorum yazmayın yazmışım ki doğru yazmışım sayenizde yeterince kirlenmiş oldu konu......yazdım bunun demem için birini tanımama hiç gerek yok.İftara atmak başka dır dır etmeyin başka laflarınıza dikkat edin,haksız duruma düşüncede hemen ufaklıklar olduk oh ne güzel istanbul,sizin gibi 33 yaşındaki adamlara hiç saygı duyasım gelmiyor nedense bu tür küçümsemeleriniz ve iftiralarınız yüzünden…
Emre bir de konuya şöyle baksan. Acaba konunun kirlenmesine senin de bir katkın olmuş olabilirmi? Yapmayın arkadaşlar bazı şeyleri bu kadar basite indirgemiyelim. Hepimiz yaşımızı başımızı almış, toplumda bir yerlere gelmiş insanlarız. Bizlere dır dır yapmayın, saçmalamayın, ufaklık, büyüklük gibi tabirleri kullanmak yakışmaz. Biraz sakin olalım.

mertttt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok savaş abi.konuyu baştan okursan,ki moderatör arkadaşada konuyu anlattım.haklıyla haksızı daha iyi ayırt edebilirsin. emre haklı.(ZATEN KONUYU DAĞITMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR DAĞITTI,EMRE TOPLAMAYA ÇALIŞANLARDAN))

SAYGILAR

AYRICA,İLK YAZDIĞIM MESAJI TEPKİ OLARAK DEĞİŞTİRDİĞİM İÇİN KONUNUN aslını yazıyım burda ,herkes bilsin.

polis ve trafik çevirmelerinin nerde?ne zaman? vs..tarzında uzunca yazdım..bayada uyarı yaptım..doğru kişler yazsın,konu kirlenmesin ,herkes basit yazssın,bilgisi olan paylaşssın dedim.sonra ilk örneği ben yazdım..arkasından gelen mesajlara bakınca,bu hale döndüm,insanı konu açıp bilgi paylaşımı yapmaktan soğutuyolar.vs.vs.hatta aynı dili konuşmadığımızı falan düşündüm,gelen mesajlardan sonra....sonrada ilk mesajımı şu anki mesajla değiştirdim

Son düzenleme:

emrebozok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emre bir de konuya şöyle baksan. Acaba konunun kirlenmesine senin de bir katkın olmuş olabilir mi?

Abicim ben de ondan yazdım ya gereksiz mesajlar silinsin diye,konunun amacını aşan mesajlarlar varsa silinmeli buna benimkilerde (bütün cevap verdiğim) dahil tabiki de..biri benim mesajımı alıntı yapıp vergi kaçır polisten kaç derse cevap yazarım bu da çok normal bana göre.