Nokian Lastik hakkında.

baris81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Direksiyon araç dururken manevralarda daha hafifledi. Ayrıca kuru yolda ani fren denemelerimde düz pürüzsüz asfatta kızaklama var ve abs daha erken devreye giriyor. kuru yolda eski lastiklere nazaran daha çok kızaklıyor. şimdilik 10 km kadar kullandım. Acaba lastik daha yeni ondanmıdır ? biraz daha yol yapıp ondan sonra mı tam kararına varmalı ?

Son düzenleme:

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende aynı lastikleri kullanıyorum 195 ölçü hb dan aldım xl serisi ben memnunum yaklaşık 1 seneyi geçti hiç kızaklamaya falan girmedi araç kardada kullndım gayet iyi made in finland

baris81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende aynı lastikleri kullanıyorum 195 ölçü hb dan aldım xl serisi ben memnunum yaklaşık 1 seneyi geçti hiç kızaklamaya falan girmedi araç kardada kullndım gayet iyi made in finland

bende made in russia yazıyor, 205 55 r16 acaba fark varmıdır ?

Ekli dosyalar

• DSC_0054.jpg
    DSC_0054.jpg
    93.6 KB · Görüntüleme: 13
  • DSC_0056.jpg
    DSC_0056.jpg
    92.5 KB · Görüntüleme: 12

Poem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbul da yaşıyorsun o lastiklerin kıymetini kışın daha iyi anlarsın Barış kardeşim. Yeni oldukları için parlak asfaltta benimkilerde kaydı ilk zamanlar ama artık kalmadı bu durum. Aklına şüphe düşmesin iyi bir lastik aldın. Yol sesi sorununu büyük ölçüde çözmüş olmalı şimdiden bu lastikler. Güle güle kullan kardeşim.