Ogs hakkında

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar geçen gün otobana girerken ogs tam okumadı sanırım çıkarken bende 2 küsür tl yerine 12 tl kesti şuanda ogs limitime baktım 2 küsür tl kalmış.Yarın sabah 9 gibi tuzla tarafına geçmem gerekiyor yani bi köprü 2 kerede otobana giricem.Sorum şu ogs eksi limitlere düşüyor mu_? yani ben bu 2 tl ile gidip gelebilirmiyim köprüde sakatlık yaşamak istemiyorum.Daha önce hiç böyle bişey yaşamamıştım yarın hafta sonuda panik oldum iyice :)

Son düzenleme:

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
nasıl 12TL kesti ya :s

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sercan kardeşim benimki şu an -1.80 kuruşta garanti ogs. büyük ihtimalle sennkide düşecektir.

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hemen ödemezsin zaten bsy olmaz ben 2007 de geçmiştim yeni geldi ödedim. bende doldurmuom bilerek askere gitcem die asya dıt kart var onu dıtlatıom.

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hemen ödemezsin zaten bsy olmaz ben 2007 de geçmiştim yeni geldi ödedim. bende doldurmuom bilerek askere gitcem die asya dıt kart var onu dıtlatıom.
aynen biliosun bende mayısta gidiyorum artık seneye babama benden güzel bi hediye gelir :D aslında bu haftaki cezaları seneye erteleyebilirimiyim :D :D

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bu ogs nin durusunu ne kadar önemli bazıları aynasına yapıstırmıs görüntü çirkinligi yaratmıyor ama okuma olayı nasıl olur

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bu ogs nin durusunu ne kadar önemli bazıları aynasına yapıstırmıs görüntü çirkinligi yaratmıyor ama okuma olayı nasıl olur
valla ben ön konsola bile yapıştıran gördüm. sonuçta manyetik birşey araçlarının hepsinin cam açısı yükseklik alçaklık aynı değil yani 1.5 metrelik arabadada okuyor 3 metrelik otobüstede bence sadece cihazdı görmesi yeterli.