Okulumuza imkan dahilinde yardım (umarım abes olmaz)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Konu bence hiç forum kurallarına aykırı değil...
Yazlıkta 2 tane masa üstü pc var. Babam ihtiyacı olanlara vereceğim diyordu. RAM takviyesi ile iyi duruma gelebilir. P4 1.6 40gb 64 ekran kartı 128ram. Dediğim gibi ram kuvvetlendirmesi yaparsanız işinizi görecektir. Tabii önce babama ulaşmam lazım. PCleri vermiş mi vermemiş mi? Öğreneyim dönerim size. Bu arada elimde oldukca fazla ansiklopedi var işinizi görür mü ??
Bende çıkma, sağlam 2 tane 256 lık RAM var. Onları da değerlendirebiliriz.

bzgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu bence hiç forum kurallarına aykırı değil...
Yazlıkta 2 tane masa üstü pc var. Babam ihtiyacı olanlara vereceğim diyordu. RAM takviyesi ile iyi duruma gelebilir. P4 1.6 40gb 64 ekran kartı 128ram. Dediğim gibi ram kuvvetlendirmesi yaparsanız işinizi görecektir. Tabii önce babama ulaşmam lazım. PCleri vermiş mi vermemiş mi? Öğreneyim dönerim size. Bu arada elimde oldukca fazla ansiklopedi var işinizi görür mü ??

Murat Bey ilgili mesajınız için teşekkürler.haberlerinizi bekliyoruz.eğer bilgisayar olursa Savaş Beyinde desteğiyle sanırım takviye yapabiliriz. Ansiklopediler de öğrencilerimizin araştırmalarında mutlaka işimize yarar. Benim bu sene görev yapacağım yeni okulumda, 9 yıllık öğretmenlik hayatım boyunca ilk defa sosyal bilgiler dersliğim olacak.Ama sınıfta sıralardan ve bir iki haritadan başka birşey olduğunu pek sanmıyorum.Donanımlı bir sınıf yaratmak istiyorum.Ansiklopedileri varsa okulumuzun kütüphanesinde değerlendirebiliriz yada ben sınıfımda bir kitaplık oluşturmak istiyorum orada değerlendirebiliriz.Mesajlarınızı bekliyorum olmazsa da canınız sağolsun.Saygılar.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Az önce babamla görüştüm yazlıkta ihtiyacı olanlara vermiş :( Üzgünüm.
Ansiklopediler için onlar halen duruyor. Nasıl göndermemiz lazım acaba. Hoş İzmire geldiğim bir gün 30 km Manisa atar bagaja getirebilirim de. Nasılsa okullar acılasıya kadar süremiz var.
Zaten ben temmuza sonuna kadar elim kolum bağlı :'( Temmuzdan sonra anca getirebilirim.

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam ben de eşe dosta haber saldım kitap, bilg. filan zaten manisada çalışıyorum haberleşiriz. bu arada laptop aldığım için eski bilg. mı bilgisayarcı arkadaşa verdim o da birine satmış ama parasını alamadıkk 6 aydır. Bilgisayar çok iyi durumdaydı. Eğer hala vermicek olursa geri alıcam. hiç olmazsa böyle bir insan kullacağına ihtiyacı olan birileri kullansın hem de en çok eksiğimiz olan konu EĞİTİM için...

ugurserhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam perde yazmışsınız, projeksiyon PERDE'si storlu 1.40 eninde elimde mevcut . pm'den adresinizi atarsanız gönderebilirim.Birde 6-7 senedir kilerde duran bir pc kasası var bilmiyorum ne durumda onu toplatabilirsem ay sonuna kadar tatile çıkmayı düşünüyoruz geçerken elden bırakabilirim.Şimdilik bu kadar bir tarama yapmam lazım.
sevgiler saygılar

bzgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Az önce babamla görüştüm yazlıkta ihtiyacı olanlara vermiş :( Üzgünüm.
Ansiklopediler için onlar halen duruyor. Nasıl göndermemiz lazım acaba. Hoş İzmire geldiğim bir gün 30 km Manisa atar bagaja getirebilirim de. Nasılsa okullar acılasıya kadar süremiz var.
Zaten ben temmuza sonuna kadar elim kolum bağlı :'( Temmuzdan sonra anca getirebilirim.

sağlık olsun Murat Bey.. Ansiklopedileri nasıl alırız şu anda ben de bilemiyorum.Yalnız ben 1 temmuz 30 ağustos arası okul tatil olduğu için muğladayım (ailemin yanında). siz de aydındaysanız muğlaya giderken yada ağustosta manisaya dönüşte uygun olursa ben de alabilirim.buradan yine haberleşiriz.size nasıl uygun olursa artık almaya çalışırız.saygılar.

bzgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam ben de eşe dosta haber saldım kitap, bilg. filan zaten manisada çalışıyorum haberleşiriz. bu arada laptop aldığım için eski bilg. mı bilgisayarcı arkadaşa verdim o da birine satmış ama parasını alamadıkk 6 aydır. Bilgisayar çok iyi durumdaydı. Eğer hala vermicek olursa geri alıcam. hiç olmazsa böyle bir insan kullacağına ihtiyacı olan birileri kullansın hem de en çok eksiğimiz olan konu EĞİTİM için...

sağolun Serdar Bey ilgilendiğiniz için. eğer olursa bilgisayar veya kitap iyi olur.haberleşiriz. olmazsa da canınız sağolsun.

bzgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam perde yazmışsınız, projeksiyon PERDE'si storlu 1.40 eninde elimde mevcut . pm'den adresinizi atarsanız gönderebilirim.Birde 6-7 senedir kilerde duran bir pc kasası var bilmiyorum ne durumda onu toplatabilirsem ay sonuna kadar tatile çıkmayı düşünüyoruz geçerken elden bırakabilirim.Şimdilik bu kadar bir tarama yapmam lazım.
sevgiler saygılar

Uğur Bey öncelikle teşekkür ederim ilginize.adresimi göndereceğim.bir umarım size zahmet vermiyoruzdur. eğer dediğiniz gibi pc olursa ben haziran sonuna kadar manisadayım.eğer bu dönemde geçerseniz manisadan alabilirim.tatile giderken size fazladan bir yük çıkarmış olacağız ama. tekrar teşekkür ediyorum .saygılar.bir de arkadaşların veya sizlerin gönderebileceklerini ben okula resmi tutanakla ve fotoğraflı olarak teslim edip burada yayımlayacaktım.ama okul sonu olduğundan bu işlemler eylüle kalabilir.umarım bir sakıncası olmaz.