Ömrünüzde Bir Kez Fiat Pand@ Kullanın!!!

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doblo'da onun gibi. Kullanımı rahat ve yumuşak. Galiba Fiat'lar genelde böyle. 1.3 Multijet Palio Van kullandım. Tam şehriçi arabaları bunlar ama tipleri iyi değil be Atilla.

ne doblosu ya:)

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doblo'nun kullanımıda çok rahat. Direksiyon, vites, debriyaj yok gibi. Ama koltuklar tabure gibi :) Hiç rahat değil. 100 kilometrelik yola gittim bütün gün sırtım, boynum ağrıdı.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Valla bizim yazlıkta da bir komşuda var. Her gördüğümde bu ne ya, bayan arabası sonuçta derdim. Yaza gördüğümde fikrim değişmiş olacak sanırım...

toto

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
megan 2 lerde çok arhat şehir içinde düşük hızlarda direksion çok yumuşak vitesler joistik gibi tık die geçior oyuncak gibi bide dizel oldumu ş. içinde çok rahat oluo kalkması hızlanması:) ama gende kalite olarak opelll..bide toros kullandıktan sonra opele binin pandayı fln sollar atr rahatlıkta :D araba kuş gibi gelio sert arabadan inince

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
megan 2 lerde çok arhat şehir içinde düşük hızlarda direksion çok yumuşak vitesler joistik gibi tık die geçior oyuncak gibi bide dizel oldumu ş. içinde çok rahat oluo kalkması hızlanması:) ama gende kalite olarak opelll..bide toros kullandıktan sonra opele binin pandayı fln sollar atr rahatlıkta :D araba kuş gibi gelio sert arabadan inince

ben de opelden sonra pandaya bindim:) mesaj alınmıştır sanırım:):)