Ön araf da altta sallanan kablo ( corsa )

den.en

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar.
1 yıllık opel kullanıcısıyım,geçen hafta acemi bir arkadaşım kaldırıma çıkınca ön tarafda karter korumaya bi haller oldu , söküp çıkardık, herhangibibir arıza yok gibi görünüyor dışardan ancak ön tarafda bir kablo var ne olduğunu çözemediğim.Zorlayınca takılıyor ama sonra yine çıkıyor, servise gitmeden taksam sonra bantla kablo bağı ile tuttursam acaba bir sorun olurmu emin olamadım.Fİkriniz varsa ve paylaşırsanız sevinirim.
Fotoğrafda daire içine aldığım yerde kablonun çıkık olduğunu görebilirsiniz.
o3da0X.jpg

den.en

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hemen üstünde bi soket var, kablonun ucunda iki küçük delik var.opel corsa nın alttan çekilmiş fotografını bulamadım internette.Geçen hafta bi usta klimanın dedi taktı birdaha çıkmaz dedi ama çıktı yine.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
hemen üstünde bi soket var, kablonun ucunda iki küçük delik var.opel corsa nın alttan çekilmiş fotografını bulamadım internette.Geçen hafta bi usta klimanın dedi taktı birdaha çıkmaz dedi ama çıktı yine.

Sensör kablosuna pek benzetemedim bende. Olabilir. Usta kişinin söylediği.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
sis farının soketi

den.en

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sis farı gibi gelmedi bana ama hiçbir bilgim yok, bu fotoğrafda kablo ve altında girdiği soket görülebiliyor.
kendim takacam ama önemli bir detay değilse servise gitmeden halledeyim diyorum.Fikri olan varsa , yazarsa çoks evinirim.
QByERZ.jpg