ön cam değişimi

kodadi_alien

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracımın ön camı çatladı ve çatlak her geçen gün ilerliyor. kasko orijinal cam için yüzde 20'sini karşılamamızı istiyor bunun bir yolu yok mu acaba? servisler ayarlayamaz mı? bir de denizli-uşak-manisa-afyon servislerinde çalışan, tanıdığı olan yada daha önce bu hizmeti alan bir arkadaşımız var mı forumda?

Ogzhnmngn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ön cam değişimi

Kaskonuzun yenilenme dönemine çok fazla zaman kalmadıysa bence bekleyin derim. yeniden kasko yaptırırken de orjinal cam değişimi içeren bir firmadan yaptırırsanız fark vermeden cam değişikliği yaptırabilirsiniz. Bende aynı durumu yaşadığımda fark vererek orjinal cam taktırmıştım. Yetkili servis tanıdık olduğundan böyle bi akıl vermişti

kodadi_alien

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kasko bitimine 4 5 ay var. aslında ilerlemeyen bir çatlak olsa sıkıntı değil beklenebilir ama her geçen gün yoluna devam ediyor  011zaa servisin biri %20'lik kısım haricimde cam çitalarının fiyatını da benim karşılamam gerektiğini iddia etti neymiş kasko sadece camı karşılıyormuş

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖n camı ben axa sigorta dan değişim yapmıştım 2013 yılında ama tramere yaklaşık 2000 tl hasar kaydı işliyorlarmış bilginiz olsun bunu bana bildiren olmadı pişman oldum benimki belli değil çok küçük çatlaktı siz mecbur değişim yaptıracaksınız tabi ama bu hasar kaydı işini de sorun çok işlemesinler.
  Bu arada ben eskişehir servisinde değişim yapmıştım 5 lira dahi vermedim ama camın kuruması vs 1 günden fazla sürüyor aynaları sök vs gittiğiniz servis iyi olsun afyon olmasın mesela.

Camı da 16 günde getirttiler bunu da bi konuşun cam hemen pat diye değişmiyor
geçmiş olsun

kodadi_alien

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de 2014te onceki aracim corsa d'nin on camini degistirdim denizli otomatta. O zaman da kasko %20 muafiyet uygulayacagini belirttiler bunu biletek gittim degisim cok kisa suruyor ama kurumasi zaman aliyor. Temmuz sicavinda 4 saat sonra teslim etmislerdi arabayi ustelik %20sini odemem gerektigini bastan belirtmelerine ragmen herhangi bir ucret talep etmemislerdi special_Partyman kaskoya hasar kaydi olarak da yansimadi

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kodadi_alien link' Alıntı:
arkadaşlar aracımın ön camı çatladı ve çatlak her geçen gün ilerliyor. kasko orijinal cam için yüzde 20'sini karşılamamızı istiyor bunun bir yolu yok mu acaba? servisler ayarlayamaz mı? bir de denizli-uşak-manisa-afyon servislerinde çalışan, tanıdığı olan yada daha önce bu hizmeti alan bir arkadaşımız var mı forumda?
Geçmiş olsun.
Uşak Arden Servis müdürü Mahmut bey.  Forumdan bahsedip İzmir'deki Yalçın hoca yönlendirdi derseniz olup olamayacağı ya da ne yapabileceği Hakkında size bilgi verecektir.

kodadi_alien

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ylc link' Alıntı:
Geçmiş olsun.
Uşak Arden Servis müdürü Mahmut bey.  Forumdan bahsedip İzmir'deki Yalçın hoca yönlendirdi derseniz olup olamayacağı ya da ne yapabileceği Hakkında size bilgi verecektir.
Sagolun @ylc hocam usak servisiyle gorustum en yuksek fiyati onlar verdi sagolsunlar  :) ustelik diver servisler cam fiyatinin %20sini isterken usak servis cam citalarini kaskonun karsilamadigini bunlari da bnm karsilamam gerektigini soylediler ama haftasonu uvrar mahmut beye selaminizi iletir bir de onunla gorusurum..