Ön canım değiştireyim mi? Bu konuda kötü tecrübesi olan var mı?

Cörsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.carglass.com.tr bu siteye bakın belki yardımcı olur.. bu konuyu okuyunca ilk aklıma carglass geldi.. çokca reklamını duydum ama hiç öyle işimiz olmadı nedir nasıldır bilmem yani.. Fakat uluslararası bi şirketmiş araç camları konusunda dünya lideri.. 28 ülkede 1300 bayi ve 4000 mobil servisi varmış.. wikipedianın yalancısıyım :D hadi geçmiş olsun çatlaklardan kurtulmanız dileğiyle :D

toojohn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çoğu kasko şirketinde ilk cam hasarı kaskoyu bozmadan değiştirilebiliyor.kaskom bitmeye yakın değiştircem.olay babamın arabasında olmuştu.araçta orginal cam olduğu için kasko orginal cam ile değiştirdi ancak yansanayi cam varsa yansanayi ile değiştirebiliyorsunuz.

multicdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinali ile değiştirin derim... servise gidin ve yolda giderken öndeki kamyonun arabanıza mıcır fırlattığını söyleyin kaskonuz delinmiyorsa ki şimdi ki kaskolar(bendeki de dahil)yılda bir kez ücretsiz değişim hakkı sunmaktadır...

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne olursa olsun orjinal camı tek geçerim.Dışardakiler camı hemen takıp göndermeyi marifet sanıyor.Yetkili servisteki adam arabayı 1 gün alıkoyuyor.Çünkü risk almak istemiyor.Bu sayede problem yaşama olasılığı yok oluyor.Ben 1 ay önce Egemde değiştirttim gayet güzel oldu.Dışarda yaptırsam fitilleri bile değiştirmezlerdi , eğri büğrü takarlardı.orjinal cam da fitiller üstünde geliyor eskiler komple çöpe atılıyor.

multicdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne olursa olsun orjinal camı tek geçerim.Dışardakiler camı hemen takıp göndermeyi marifet sanıyor.Yetkili servisteki adam arabayı 1 gün alıkoyuyor.Çünkü risk almak istemiyor.Bu sayede problem yaşama olasılığı yok oluyor.Ben 1 ay önce Egemde değiştirttim gayet güzel oldu.Dışarda yaptırsam fitilleri bile değiştirmezlerdi , eğri büğrü takarlardı.orjinal cam da fitiller üstünde geliyor eskiler komple çöpe atılıyor.

egem bu işi biliyor servis yıllık bakıma gelince çıkan parçaları bile veriyorlar ve araba kedi gibi oluyor sessiz ve dinamik

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu kirliliği yapmamak için buraya yazayım.benim arabanın ön camın üstü çürümüş içeri su alıyor we ön cam oynuyor yarın yaptırmayı düşünüyorum.mecbur ön cam çıkacak çıkarkende taş izi olduğu için büyük ihtmalle patlar dedi kaportacı.camcı yı aradım.gm marka orjinal bulamazsın ama ithal olur.ama ithali de anadolu sigorta karşılamıyor dedi.ek-can a sordum.cam işine biz karışmayız.dedi.bu konuda ne yapabilirim_?we orjinal camı nerden nasıl bulabilirim_?

şimdiden teşekkürler...

tolga gümüştekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ön cam değiştirecekler, yağmur sensörü varsa kesnilikle orjinal, yağmur sensörüne uygun cam il değiştirmeleri gerekiyor yoksa yağmur sensörü kullanılamaz!

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Montaj çok önemli ufak bir çatlak için değitirmiştim , şimdi hiç menun değilim rüzgar sesi almaya başladı araba

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde cam 13 senelik orjinal taş izleri ve doğal olarak silgeç izi var kasko öyle değişmez birşey olmadan sanmıyorum illakide bi çatlak yada kırık gerek anladığım kadarıyla.

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde cam 13 senelik orjinal taş izleri ve doğal olarak silgeç izi var kasko öyle değişmez birşey olmadan sanmıyorum illakide bi çatlak yada kırık gerek anladığım kadarıyla.

önemli olan orjinal cam ile değiştirebilmek. yoksaki çekişi vurunca sizde camı kırmak değil dağıtıp atarsınız.