Ön konsoldaki boya lekesi temizliği ?

sile

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ön konsolda boya lekeleri var sprey boya lekesi gibi küçük küçük nokta nokta şeklinde bunlar nasıl temizlenir?boya çıkarıcı tiner kulanmak zarar verirmi konsol rengi siyah matlaşma olur diye korkuyorum bunun bir yöntemi var mı;?:confused:

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilgisayar temizleyicileri var, görünmeyen bir yere deneyip öyle kullanabilirsiniz, bide benim DAEWOO vardı 2001 bi kaza sonrası kapı çamurluk v.b. boyanmıştı, o aralar siperede sıçramış olsa gerek kırmızı sim gibi güneşte parlıyodu, bahsettiğim temizleyici ile uzun uğraşlar sonucu temizledim...

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tiner veya mutfak temizleyiciler gibi ağır kimyasallar kullanmayın, yüzeyi zedeler ve matlık oluşturur,

aselemetan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorunu olan arkadaş ne yaptı bilmiyorum ama ..sakın önkonsolun üzerine tiner ,kolonya ,deri boyası ,kokulu reklam pedleri,gibi kimyasal içerikleri sürmeyin,bekletmeyin,konsol boyasına zarar verip kaldırır ,hiç hoş olmayan bir durumla karşılaşmayın....

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ön konsolda boya lekeleri var sprey boya lekesi gibi küçük küçük nokta nokta şeklinde bunlar nasıl temizlenir?boya çıkarıcı tiner kulanmak zarar verirmi konsol rengi siyah matlaşma olur diye korkuyorum bunun bir yöntemi var mı;?:confused:
Islak mendil bile matlaştırabilior. Dikkat edin...

sile

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorunu olan arkadaş ne yaptı bilmiyorum ama ..sakın önkonsolun üzerine tiner ,kolonya ,deri boyası ,kokulu reklam pedleri,gibi kimyasal içerikleri sürmeyin,bekletmeyin,konsol boyasına zarar verip kaldırır ,hiç hoş olmayan bir durumla karşılaşmayın....

Daha birşey yapmadım önerileri bekliyorum belki başına gelip iyi sonuç alan biri çıkar ona göre hareket edicem.

tuberdbk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım, yüzeyi çizmeden ve en güzel temizleyen madde clay bar'dır. bu kill olarakta geçer. tavsiye ederim yüzeyde gözle göremeyeceğiniz kirleri bile temizler..

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım, yüzeyi çizmeden ve en güzel temizleyen madde clay bar'dır. bu kill olarakta geçer. tavsiye ederim yüzeyde gözle göremeyeceğiniz kirleri bile temizler..

bunu nasıl temin ederiz arkadaşım,bir de konu açtım orada da var gerçi ama..kedi tırmalama izlerini nasıl yok ederim_?
direksiyonda airbag kapagında falan da var..