op-com kurulum dosyası

yec

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
abilerim merhaba elimde op-com cihazı var fakat kurulum dosyası yok yardımcı olabilir misiniz bulunduğum şehirde servis de yok opel corsa c aracım için cruise control özelliği olan kol aldım aktivasyon yaptıramıyorum

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
abilerim merhaba elimde op-com cihazı var fakat kurulum dosyası yok yardımcı olabilir misiniz bulunduğum şehirde servis de yok opel corsa c aracım için cruise control özelliği olan kol aldım aktivasyon yaptıramıyorum
Kodun varmı aracın varsa internet üzerinde opcom yazlım var indir kullanabilirsin

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
içideki chipi kontrleder misin üzerinde değerleri yazan chipse link vereyim özelden eğer hiçbirşey yazmıyorsa programlama işine sakın girme aracının bozabilirsin yarım kalabilir programlaman.

yec

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
Kodun varmı aracın varsa internet üzerinde opcom yazlım var indir kullanabilirsin
Kodum yok abi sadece cihazım var

imageb710ec43a6cd3b37.jpg

yec

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
içideki chipi kontrleder misin üzerinde değerleri yazan chipse link vereyim özelden eğer hiçbirşey yazmıyorsa programlama işine sakın girme aracının bozabilirsin yarım kalabilirprogramlaman
image7d7e12d04445446e.jpg
içideki chipi kontrleder misin üzerinde değerleri yazan chipse link vereyim özelden eğer hiçbirşey yazmıyorsa programlama işine sakın girme aracının bozabilirsin yarım kalabilir programlaman.
Üzerinde tek bu yazıyor abi
imageab60a1743b37e4b0.jpg

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
  • Beğen
Tepkiler: 06Berkay

yec

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Onu nasık bulabilirim abi
Aracın yanında gelen kullanma klavuzu vs bir sürü kitapçık vardır onların içinde kredikartı boyurunda bir aracın bilgilerinin yazdığı kağıt olmalı security code diye yazan 4 haneli kod. Yada corsa c için belki kitapçıklarda yazabilir