Op-Com Tavsiyesi

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Corsam da kullanmak için bana bir Op-Com linki verebilirmisiniz?

Açıkçası olaydan biraz uzağım. Ebay üzerinden fiyatlara baktığım zaman 17 dolara da var 120 dolara da. Bazılarında corsa nın adı geçmezken bazılarında corsa özellikle yazılmış. Birde versiyon numaraları var gördüğüm kadarı ile. Fakat konuya yabancı olunca hiç biri bir anlam ifade etmiyor.

Birde alibaba var ama oraya yabancıyım. Ebay den en azından beklediğim ürün gelmediğinde paramı geri alabiliyorum.

Misal aşağıda linkini verdiğim cihaz alınabilir mi? Yani Opel Corsa için doğru cihazmıdır?

http://www.ebay.com/itm/1pc-2014-Ne...832?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item541bfd9298

bhadR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dogru cihaz arkadasim. bende 8 - 9 euroya almistim cok rahat kullaniyorum

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.aliexpress.com/item/2013...tool-Free-Shipping-with-3-year/918156457.html

Sizin ebaydan vereceğiniz bu siparişte zaten çinden gelecek muhtemelen
ben daha önce çinden getirtmiştim şimdi bu linkten bir daha sipariş vereceğim ali expresste hiç bir sıkıntı yok ben bir çok sipariş verdim hepside kapıma kadar geldi sıkıntı yok

Aliexpress te ödeme nasıl yapılıyor? Paypal felan kullanılabiliyor mu? Bir diğer hususta çöldeki bedevi durumuna düşersek para iade garantisi var mı acaba?

Ebay den bir sürü alışverişim oldu ve hiç bir zaman sorun yaşamadım. Sadece bir üründe sorun yaşadım. Ondada paramı geri aldım.

badwet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
PAYPAL kullanan satıcılarde var kullanmayanlarda ben genelde sanal kredi kartımı kullanıyorum alacağım ürün kadar limit belirleyip alışverişimi yapıyorum daha sonra kartımı online alışverişe kapatıyorum zaten siz onaylamadıktan sonra para satıcıya geçmiyor.diyorum ya ben onlarca sipariş verdim hiç birinde sıkıntı yaşamadım tabiiki bu sizin sıkıntı yaşamıyacağınız anlamına gelmiyor alışveriş yaparken satıcının feedbacklerine ve derecesine bakmanızda fayda var.Mesela verdiğim linkteki satıcı son 12 ayda 100.0% Positive feedback almış iyice inceleyin satıcıları öyle karar verin gerisi size kalmış iyi alışverişler.

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
PAYPAL kullanan satıcılarde var kullanmayanlarda ben genelde sanal kredi kartımı kullanıyorum alacağım ürün kadar limit belirleyip alışverişimi yapıyorum daha sonra kartımı online alışverişe kapatıyorum zaten siz onaylamadıktan sonra para satıcıya geçmiyor.diyorum ya ben onlarca sipariş verdim hiç birinde sıkıntı yaşamadım tabiiki bu sizin sıkıntı yaşamıyacağınız anlamına gelmiyor alışveriş yaparken satıcının feedbacklerine ve derecesine bakmanızda fayda var.Mesela verdiğim linkteki satıcı son 12 ayda 100.0% Positive feedback almış iyice inceleyin satıcıları öyle karar verin gerisi size kalmış iyi alışverişler.

Verdiğiniz linkten satın aldım. İlginize teşekkür ederim. :D

badwet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun yaklaşık 3-4 hafta sonra elinize ulaşır muhtemelen gerçi siz istanbuldaymışsınız dahada erken olabilir.

Ercan22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne işe yarıyor bu ürün?

Arabanın verdiği hata kodlarını okumaya ve bunları silmeye yarıyor. Servise gidip her seferinde 20-30 lira vermektense 37 liraya alıp elimin altında bulunsun dedim.