opc line hakkında

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
http://www.sahibinden.com/2004_opel...90_000_km_-22WQQaXQQ6576627WQQpXQQdisplayitem

arkadaşlar bu ilandaki aracın ön arka ve yan spoilerı ile bu araçta olmayan ancak opc line daki spoiler takanveya yapan yerleri bilenler varmı benim bulduğum bikaç yerin açıkcası işçiliğini beğenmedim bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayı satan adama özel mesajla ulaş nerde ve nasıl yaptığını sorabilirsin belki yardımcı olur

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hmm pardon o zaman.bu işi çözse çözse aytekin abi çözer çünkü baya bi araştırma yapmış oda..:)

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
kaç arabada gördüysem fiber dalga dalga duruyor bu orjinal plastik gibi durmuyor orjinali alıp takmakta 1500tl bakalım belki düzgün iş yapan yerleri bilen arkadaşlar varsa yardım edebilir

erkan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resimdeki fabrika çıkışı opc line paket benim bildiğim aynısı hiç bir yerde yok (yetkili servisler hariç)ki yetkili servislerde olmaya bilir sipariş üzerine getirtebilirsin:

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Googlede karlıkçı halil'i arat. oto sport olması lazım. sitesinin galerisinde olması lazım istediğin karlıklar. Ankara'nın en ünlü fibercisi.

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Var var olmazmı her fiberci de var kalıbı OPC line kitin. Aralarındaki fark şu fiber zaten bildiğimiz fiber glass ama orjinal OPC line dayanıklı plastik.