"opel 5 yaş ve üzeri bakim 99tl"

apsimati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bencede bi çelişki ben zaten bundan tırsıyorum, bu bir yemmi diye düşünmüyor değilim.

kesinlikle öyle...
şimdi tolga gitmiş bakım yaptıracam diye üstüne bi sürü bişey daha çıkarmışlar. tamam eyvallah yapılması gerekiyordu ona diyecek lafım yok ama 800 liraya yapılan işi özel serviste kaça yaptırırsın onu düşünmek lazım ....
ben diyim sana onun içinde en az 300 lira fazladan servis farkı vardır ...
maksadım senin canını sıkmak değil tolga sonuçta sen işini gördürmüşün ..
benim isyanım servislere ...

Son düzenleme:

tolga gümüştekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yem olacak bi durum yok bakım zamanın geldi ise git yaptır ekstraları ekletirsin,
yetkili servis sonuçta arabanı bozacak bişe kullanamaz,
hatta dersinki arabamı detaylı inceleyin ne sorunu varsa çıkarın, normalde bu bile yetkili serviste 100 lira. sorunları öğrenincede daha sonrada araştırır uygun bi şekilde yaptırısınız.

Son düzenleme:

hsnmsn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
99 diye gittin 800 lira fatura çıktı bu bi çelişki değil mi..:confused:
maksat 99 deyip müşteriyi servise çekmek gibi geldi bana...bi tür pazarlama stratejisi olabilir...sonuçta 5 yaş üstü araçta bakınca illa değişecek bişey bulunur....

tabiki pazarlama stratejisi ama kimse size 99 tl lik bakım haricinde cıkan masrafları size sormadan yapıpda sizden para almamıstır. size sormuslardır böle böle arızalar var diye yapalım mı (Fatura olarakda bu arızalar veriliyo, giderözel servisde ucuza yaptırısın) ? sizde tamam yapın dersenız 800 degıl 8000 tl de cıkar.. Yani bu çelişki değildir.. He derseniz aynı işlemler için gittim 99 tl degılde 199 tl aldılar işte ozaman çelişki olur kardeşim.. Bunlarıda yetkili servisi savundugum için falan söylemıyorum yanlış anlaşılmasın sadece arkadaşları yanlış bılgılendırmemek için söyluyorum..

Ben 10 gun once gıttım yaptrdım, şuan aracımdan da memnunum..
motor yağ, yağ filtresi, hava filtresi ve yakıt filtresi işçilik dahil 99 tl.. Kontrollerıde yaptılar bır sıkıntı cıkmadı.. Aracım da astra H 2005

saygılar..

Son düzenleme:

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 99 tl lik paketten yararlandım, Mini profesyonel bakım diye geciyor.Mesela buji değişimi pakete dahil değil, ilave yapılacaklar ve değişmesi gerekenler bana bildirildi, teyid ettim ve yapıldı, rutin bakım için bence makul bir rakam

tayfunozkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yetkili servis 99 tl lik bakımda 10-40 yağ koyuyor. normal indirimsiz bakımda ise mobil 0-40 kullanıyor. 10-40 ın 3 litre fiyatı 1 litre mobil 0-40 ile aynı.

apsimati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabiki pazarlama stratejisi ama kimse size 99 tl lik bakım haricinde cıkan masrafları size sormadan yapıpda sizden para almamıstır. size sormuslardır böle böle arızalar var diye yapalım mı...

yahu ben niye yanlış anlaşılıyorum ki ... bi türlü çözemedim ..
kardeş aynı taraftayız sıkıntı yok...
yem demeklen pazarlama stratejisi demeklen kastım özetle şu ..
99 diye girersin servise ama büyük ihtimalle 99 a çıkmazsın herhalde ki fuzuli yere iş yaparlar yada dandik malzeme kullanırlar kafalarına göre sana sormadan iş yaparlar felan demiyorum ki ben ...
99 liranın espirisi burda işte bah 100 lira bilem değil 99 lira...:kop:

muratenes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özel servise sordum şimdi tel ile polen filtresiz işçilik dahil 180 TL dediler :)

hsnmsn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabiki pazarlama stratejisi ama kimse size 99 tl lik bakım haricinde cıkan masrafları size sormadan yapıpda sizden para almamıstır. size sormuslardır böle böle arızalar var diye yapalım mı...

yahu ben niye yanlış anlaşılıyorum ki ... bi türlü çözemedim ..
kardeş aynı taraftayız sıkıntı yok...
yem demeklen pazarlama stratejisi demeklen kastım özetle şu ..
99 diye girersin servise ama büyük ihtimalle 99 a çıkmazsın herhalde ki fuzuli yere iş yaparlar yada dandik malzeme kullanırlar kafalarına göre sana sormadan iş yaparlar felan demiyorum ki ben ...
99 liranın espirisi burda işte bah 100 lira bilem değil 99 lira...:kop:

yok kardeş kimsenin yanlış anlaşıldıgı falan yok.. Çoğu marketlerde bile bu dedıgın war. sanki 100 tl olsa kımse gıtmıycek :D