OPEL ANAHTARLIK HADİ BAKALIM

Odak Dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.odakdynamics.com
Ynt: OPEL ANAHTARLIK HADİ BAKALIM

Başka bir konuya da yazmıştım, burayı yeni gördüm tekrar mesajımı ekliyorum;

Opel-collection.com üzerinden satılan ürünlerde Opel Türkiye hiçbir aracılık sağlayamıyor, eskiden collection ürünleri Opel yedek parçası olarak görünüyordu ve sipariş ile getirebiliyorduk ancak artık satışlar tamamen bu site üzerinden yapılıyor ve sitede görünen kargo ücretini ödemek zorunda kalıyorsunuz.
Adetli alımlarda gümrüğe takılmanız muhtemel. Türkiye'ye Kargo ücreti de yanlış olmasın ama bir ara 57 euroydu.

yunus tanfer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: OPEL ANAHTARLIK HADİ BAKALIM

Odak Çağrı link' Alıntı:
Başka bir konuya da yazmıştım, burayı yeni gördüm tekrar mesajımı ekliyorum;

Opel-collection.com üzerinden satılan ürünlerde Opel Türkiye hiçbir aracılık sağlayamıyor, eskiden collection ürünleri Opel yedek parçası olarak görünüyordu ve sipariş ile getirebiliyorduk ancak artık satışlar tamamen bu site üzerinden yapılıyor ve sitede görünen kargo ücretini ödemek zorunda kalıyorsunuz.
Adetli alımlarda gümrüğe takılmanız muhtemel. Türkiye'ye Kargo ücreti de yanlış olmasın ama bir ara 57 euroydu.
konuya açıklık getirdiğiniz için tşk ederim.demekki bu anahtarlık bizim için ancak almanyada bir yaqkını olanı bulursak elden getirteceğiz. başka türlü mümkün görünmüyor
thnxx