Opel araçlara kamera hemde bedava

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
20 dolar shipping var, açık arttırmada 15 dolara bitse 35 dolar eder, o paraya zaten kamera alınabiliyor tr.de ;)

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bende var bu parçadan.shipping dahil 30 dolara aldım haberiniz olsun.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu parçanın resmini ben koymuşdum geçen sene arkadaşda paylaşmış sağolsun oktay kardeşim bu senin arabada nasıl duruyor arkadan uzakdan bir resmini çeker koyarmısın.. uzakdan duruşu kafamı kurcalıyor dikkat çeksin istemiyorum gizli olsun istiyorum hatta..

çünkü kamerayı gören adam o kameranın içerde bir ana üniteye bağlı olduğunuda biliyor bu yeri gelir 10 tl lik lcd ekran olur ama ne yazık ki çoğunlukla hatta %90 pahalı bir indash yada double din oluyor...

yani 30 tl lik bir kamera için 1 milyarlık ana üniteden olmıyalım..

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu parçanın resmini ben koymuşdum geçen sene arkadaşda paylaşmış sağolsun oktay kardeşim bu senin arabada nasıl duruyor arkadan uzakdan bir resmini çeker koyarmısın.. uzakdan duruşu kafamı kurcalıyor dikkat çeksin istemiyorum gizli olsun istiyorum hatta..

çünkü kamerayı gören adam o kameranın içerde bir ana üniteye bağlı olduğunuda biliyor bu yeri gelir 10 tl lik lcd ekran olur ama ne yazık ki çoğunlukla hatta %90 pahalı bir indash yada double din oluyor...

yani 30 tl lik bir kamera için 1 milyarlık ana üniteden olmıyalım..

bende nasıl durduğunu ve görüntü kalitesini merak ediyorum.gerçi sensör taktırdım ama hayalim o ekran :D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işin komik yanı kamerayıda çalmıyorlar ana üniteyi çalıp gidiyorlar kamera resmen hani hişşt birader gel bu arabada pahalı teyp var bende o teype bağlıyım diye konuşan bir şey :D :D

gsi.mert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
20 dolar shipping var, açık arttırmada 15 dolara bitse 35 dolar eder, o paraya zaten kamera alınabiliyor tr.de ;)
kamera alınıyorda opele uygununumu bu paraya alabiliyosun acabaa ?? adam direk konsolünü yapmış tarz farklı direk kamera olarak bakmamak lazım önemli olan görüntüsüde

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adam shipping için 19.99 dolar yazmış, normalde en fazla 6-7 dolar tutar.. eğer açık arttırma daha da artmazsa maliyeti 12.99+19.99=33 dolar.. 30-35 dolara zaten bulunur o çin sitelerinde.. görüntü kaliteside pek fark yaratmaz