Opel ARTI Garanti Yaptıracağım.Görüşleriniz lütfen

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com
Merhaba arkadaşlar,
Bugün yada yarın +2 yıl Opel Artı garantı yaptıracağım. Opel Gerçek'ten hangi durumları kapsadığına dair bir döküman aldım ve sizlerle paylaşıyorum.Görüşlerinizi bildirmenizi rica edeceğim.
Sizce yaptırılmalımı? yoksa yaptırmasak mı?
Teşekkürler,
Selamlar
İlgili Link
http://www.dosya.tc/server25/3UWqm3/T_mModeller_taksitlifiyatlar-Mokka.doc.html

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com
Ynt: Opel ARTI Garanti Yaptıracağım.Görüşleriniz lütfen

Forumda yazılanları okuduktan sonra servisim ile bir telefon görüşmesi yaptım ve 2 yıl garantiyi uzattırma kararı aldım arkadaşlar..
Şanzıman+turbo vs daha önce garantiye girmiş ve bu şekilde olaylar yaşamışlar.Ankara sigorta ilede herhangibir sorun yaşanmamış şu ana kadar.
Bilgilerinize

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dostum ben 1 yıllık +garanti yaptırdım listeye baktığında sanki hiç birşey girmeyecekmiş gibi görünüyor ama birkaç duruma şahit oldum +garantiye sahip olsaydı 900 tlden yırtacak bir eleman gördüm odakta bazı parçalar çok pahalı ve odak servisi ve bilhassa tarık bey sırf iyi niyetiyle bazı durumları +garantiye sokmaya çalışıyor. paran varsa yaptır derim.ben de senin gibi olaya uzak duruyordum listeyi görünce fakat olayı yaşayınca hiç değilse 1 yıllık bari yaptırayım dedim...

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

batigol1907 link' Alıntı:
dostum ben 1 yıllık +garanti yaptırdım listeye baktığında sanki hiç birşey girmeyecekmiş gibi görünüyor ama birkaç duruma şahit oldum +garantiye sahip olsaydı 900 tlden yırtacak bir eleman gördüm odakta bazı parçalar çok pahalı ve odak servisi ve bilhassa tarık bey sırf iyi niyetiyle bazı durumları +garantiye sokmaya çalışıyor. paran varsa yaptır derim.ben de senin gibi olaya uzak duruyordum listeyi görünce fakat olayı yaşayınca hiç değilse 1 yıllık bari yaptırayım dedim...
derken kendin kararı vermişsin :)

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

garanti uzatmanın fiyatları ne kadar?

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de garantıyı uzatmayı düşünüyordum ama sonradan mantıklı gelmedı aracı 1 2 yıl daha servıse baglamak ıstemedım bakım fıyatları dısarının 2 katı yanı ortalama 1000 1500 zaten servıse fazla para vereceksın, 3 yılda bıu araçta eger buyuk problem cıkacaksa zaten at çöpe.ben 7 sene renault kullandım da önemlı bır problem cıkarmadı hıc, eger opel 3 senede buyuk masraflar acıcak kadar  sorun cıkarıyorsa zaten hemen aracı satıp bır daha da opelın kapısından bıle gecmeyeceksın.

Emir01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Ben de garantıyı uzatmayı düşünüyordum ama sonradan mantıklı gelmedı aracı 1 2 yıl daha servıse baglamak ıstemedım bakım fıyatları dısarının 2 katı yanı ortalama 1000 1500 zaten servıse fazla para vereceksın, 3 yılda bıu araçta eger buyuk problem cıkacaksa zaten at çöpe.ben 7 sene renault kullandım da önemlı bır problem cıkarmadı hıc, eger opel 3 senede buyuk masraflar acıcak kadar  sorun cıkarıyorsa zaten hemen aracı satıp bır daha da opelın kapısından bıle gecmeyeceksın.
En mantiklisi aracın garanti süresi geçmeden kronik sorunlarını gidermek manifoldu sorunu disk yamulmasi dizellerdeki dalgakiran sorunu vb.

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
opel motoruyla saglamligiyla nam salmış bi marka
Güney koreliler araçlarına 150.000 km veya 5 yıl verebiliyorsa bu büyük bi cesarettir
Opelin de bunu yapması gerekmiyor mı

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

Merhaba arkadaşlar,
Dün itibari ile 2 yıllık artı garanti yaptırdım.

Emir01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugrakorkmaz link' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar,
Dün itibari ile 2 yıllık artı garanti yaptırdım.
Fiyat ve kapsam hakkinda bilgi verebilir misiniz