Opel astra 1.3 ctdi Dizel mi 1.6 twinport mu

hsnmsn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada 2005 astralar 105 ps diye biliyorum.. 2007 den sonrakıler 115 ps oldu asra H de..

Unearthed

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani tabiki performans bekliyorum fakat çok ikilemde kaldım dizel için kalkışda zorlanıyor ve araba dolu iken rampalarda çok yoruluyor diyorlar lpg içinde özellikle astralara sonradan takılan lpg ler aracın performansını kaybettirdiğini ve motor ömrünü daha çabuk yediğini söylüyorlar.Birde bu 1.3 cdti dizellerin spor paketleri varmı

Son düzenleme:

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
twinport biraz sıkıntılı bir motor şuan onun yerine 115 hplik ecotec motor üretiliyor 1.3 cdti diyorum ben
zaten o da ecotech twinport
sadece twinport diye bişey yok
ecotech var ve bir de ecotech twinport var.. yani 2 side ecotech

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben LPG kullancısıyım. Az yakıyor ama mecbur kalmasam taktırmazdım sırf arabanın orjinalliğini bozmamak için. Ondan dolayı sanırsam Dizel derim. Ama temiz bir Dizel olduğunu varsayarak. :)

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dizel.

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
merhabalar, bende 2005 model astra elegance cam tavanlı vs. 1.6 var, Aldığım gibi LPG taktırdım. aldığım fiyata aynı model yılında astra essentia CDTI lar vardı. bence boş bir dizele binmektense full bir benzin+LPG seçeneği daha mantıklı.

DicE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar, bende 2005 model astra elegance cam tavanlı vs. 1.6 var, Aldığım gibi LPG taktırdım. aldığım fiyata aynı model yılında astra essentia CDTI lar vardı. bence boş bir dizele binmektense full bir benzin+LPG seçeneği daha mantıklı.
katılıyorum 1.3 motor biraz hafif kalır bencede perfomans isteğinize göre :)

fthcnplt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.visualport.org
+1 hem performans açısından 1.6 daha iyidir..

astra cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani tabiki performans bekliyorum fakat çok ikilemde kaldım dizel için kalkışda zorlanıyor ve araba dolu iken rampalarda çok yoruluyor diyorlar lpg içinde özellikle astralara sonradan takılan lpg ler aracın performansını kaybettirdiğini ve motor ömrünü daha çabuk yediğini söylüyorlar.Birde bu 1.3 cdti dizellerin spor paketleri varmı
her türlü dizel al derim bende daha 1 hafta evveline kadar senin kaldığın ikilemde kalmıştım dedikleri gibi astranın cdti motoru kesinlikle rampada zorlanmıyor ve performansıda son derece iyi.daha önemlisi yakıt tüketimi mükemmel