Opel Astra 1.7 Dti Mazot Pompa Beyni Sorunu Yardım Lütfen

sabrikrdnz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar arabam 2000 model astra 1.7 dti. geçen kış bi sıkıntı vermişti. seyir halindeyken stop ediyordu aniden. sonra ustaya sorduk mazot pompa beyninde sıkıntı vardır dedi. babamında elinden gelmeyen iş yok söktük pompa beynini lehimlerden birkaçı çürümüştü onları televizyon tamircisinde yenilettik. 6 ay sıkıntı vermedi hiç. geçen tokata giderken çamlıbel yokuşunda stop etti. tokata varana kadar 15-20 kez stop etti 5 km 10 km de 1. stop ediyor 10 dk bekliyoruz devam ediyoruz. tavsiyelerinizi isteyeceğim ne yapmalıyım bu konuda. daha önce başına gelen varmı bu sıkıntıdan. sivasta yaşıyorum bu taraflardan tavsiye edebileceğiniz işinin ehli bir usta varmı. şimdiden teşekkür ederim.

fenerlist34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar. Bugün 2011 astra 1.3 cdtı aracımla otobanda gîderken birden abs ışığım yandı sonra lcd ekran gitti geldi havalandırma çalışması durdubende sağa çekip kontağı kapattım. Sonra yeniden çalıştırmak istediğimde kontağı çevirince ışıklar yanıyo fakat arabada tık yok neden olabilir?

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu başlığını okuduğumda aklımdan soğuk lehim geçti sende onu yapmışsın şimdi diyebileceğim lehim yaparken dikkatli inceleyip plaketin üzerinde bir hattın problemli olduğunu bulursun,ona ince bir kablo ile köprü atacan...tekrar bi incele mikroskopla