Opel Astra 2005 H Kasa Yardımm

findlove61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel astra 2005 h kasa aldım 2o gün oldu. aldığımda baskı balataları ve yağ bakımlarını yaptırdım. Araç 180000 de . araç bir kaç sefer seyir halindeyken kısa süreliğine yanan ve sönen ( araç resmi üzerinde anahtar ) ışıgı gördüm. bu neden yanmış olabilir anlamı nedir . birde yokuş yukarı aracı sürdüğümde 2. vitesten 3. vitese araçı attığımda araç devir düşüyor hız kesiyor neden olabilir.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
@findlove61 öncelikle hayırlı olsun aramıza hoşgeldiniz hocam. Aracınızda LPG varsa arıza lambasının yanmasının sebebi o olabilir. Yokuş yukarı çıkarken vites yükseltince devir düşmesi gayet normal, biraz yüksek devirlerde vites değiştirirseniz bu sorunu ekarte edebilirsiniz.

findlove61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim Hasip bey. aracım dizel . dün aracı en son sürdüğümde yakuş yukarı yüksek devirde vites değiştirdim 3 e attım ama araba bi anda baya yavaşladı gazada basmama ragmen. sonra tekrar 2 ye düşürdüm vitesi

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Aracınız 1.3 dizelse malesef bu tarz durumlar normal, arıza ışı konusunda malesef net birşey söyleyemiyorum cihaza bağlayıp bakılması gerekiyor.