Opel Astra almayı düşünüyorum. Sizce ?

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hb olanıda seviyorum ama ben Sedan olanını çok beğendim.
Ses izolasyonu olarak en çok kafama takılan yol ve lastik sesini içeri çok alırmı?
Birde sert süspansiyon kasislerde ve bozuk yollarda ses yapıyormu?

motor sesı almıyor ama lastık sesı azda olsa oluyor 140 km den sonra ... sıspansıyon kasıslerde problem yaratmıyor taş gibi .

ilkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hb olanıda seviyorum ama ben Sedan olanını çok beğendim.
Ses izolasyonu olarak en çok kafama takılan yol ve lastik sesini içeri çok alırmı?
Birde sert süspansiyon kasislerde ve bozuk yollarda ses yapıyormu?

2009 benzinli sedan kullanıcısıyım.
Yol ve lastik sesi emsallerindn çok düşük rahatsız etmiyor.
Süspansiyon da rahatsız edecek kadar ses yapmıyor.
Benim araçla ilgili sorunum yok ama servisler tırt.

demon35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Servisler tırt anlaşıldı. Ama arabada güzel.
İmkanlar doğrultusunda alıcaz. Benim içime sindi araba. İçine oturup göğüslük malzemesini ellemek yetti. Kapı döşemeleri v.s gerçekten kalite. Yalnız keşke göğüslük ile cam arası o kadar dar olmasaymış. Derinliği bozuyor. Benim en korktuğum şey daha önce Fiat ile yaşadığım kötü tecrübeler dolayısı ile 0 araç alırken boyanmış, hasarlı araç almak. Onada çok dikkat ettikmi tamamdır. Opelin duruşu yeter.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Servisler tırt anlaşıldı. Ama arabada güzel.
İmkanlar doğrultusunda alıcaz. Benim içime sindi araba. İçine oturup göğüslük malzemesini ellemek yetti. Kapı döşemeleri v.s gerçekten kalite. Yalnız keşke göğüslük ile cam arası o kadar dar olmasaymış. Derinliği bozuyor. Benim en korktuğum şey daha önce Fiat ile yaşadığım kötü tecrübeler dolayısı ile 0 araç alırken boyanmış, hasarlı araç almak. Onada çok dikkat ettikmi tamamdır. Opelin duruşu yeter.

Tanıdık bır galerıcı varsa onlarda genelde boya okuma cıhazı oluyor teker teker kapılarına sagına soluna koyar bakarsınız boya oranını ekranda yazar ufak bır ıslemle ıcınız raahat eder sımdıden hayırlı olsun

demon35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nasipse birkaç aya düşünüyoruz. Hayırlı olsun diyelim bakalım.