Opel astra classic III h 2011 kasasına xenon far hakkında yorumunuz nedir ?

safementr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,
Forumunuza yeni katıldım ve çok beğendim
Ocak ayında 2011 Astra Classic III H aldım. Gayet memnunun farları ile ilgili bi sorunum yok aslında
Merak ettiğim bu araçlarda orjinal mercekli far var mı ?
Sorduğum yetkili servisler olmadığını söyledi.
Konuştuğum özel bir servis garantisi bozulmadan mercekli far ve xenon yapabiliceğini söyledi.( Fiyat aralığı çok değişken 300- 1200 TL gibi)
Bu konu hakında tecrübesi ve fiyat bilgisi olan arkadaşlar bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim .
Teşekkürler

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal mercekli xenon far mevcut bu kasaların. ama artık 0 km'lerde getirilmiyor, servis belkide onu kastetmiştir. forumda orjinal mercekli xenon alıp montajını yaptıran görmüştüm ben

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orjinalinde mercekli far mevcut.300 lira olan mercekli far değildir.Xenon kitidir.Orjinal mercekli farınızın fiyatı servise sorarsınız eğer 1000'liradan fazladır.Forumda bir arkadaşımız astra H için mercekli far satıyordu.Fiyatıda yaklaşık olarak 600 lira gibiydi.

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hella orjinal mercekli far çifti 600 lira. Balast,ampüller tesisatı beyni 1000 tl civarı tutar

astra_21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,
Forumunuza yeni katıldım ve çok beğendim
Ocak ayında 2011 Astra Classic III H aldım. Gayet memnunun farları ile ilgili bi sorunum yok aslında
Merak ettiğim bu araçlarda orjinal mercekli far var mı ?
Sorduğum yetkili servisler olmadığını söyledi.
Konuştuğum özel bir servis garantisi bozulmadan mercekli far ve xenon yapabiliceğini söyledi.( Fiyat aralığı çok değişken 300- 1200 TL gibi)
Bu konu hakında tecrübesi ve fiyat bilgisi olan arkadaşlar bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim .
Teşekkürler

onu bende sordum xenon takıyoruz ama mercekli değil mercekli istersen maliyetli olur ama yinede sağa sola aşağı yukarıı dönmez fabrika çıkışlı xenonlar gibi dediler yani hareket sensörü yok sadece mercek var dediler;)