Opel Astra Coupé | Bertone Edition (06 EZ 0694) | Plasti Dip ile Jant Boyama

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Plasti dipi ben de baya araştırdım ama Türkiyedeki fiyatı ile çok mantıksız kalıyor. Amerikada kutusu 8-9 dolardan mı ne satılıyor, bizde 50 lira mı neydi...

Ben de bu yüzden jantları geleneksel astar+gümüş+vernik şeklinde boyuyorum şu anda. Geçen hafta astarı attım, şimdi boya ve verniğe geçeceğim. Lastikleri de bantlamadım, bir şekilde zamanla çıkar zaten boya :)

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En güzeli boya.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

snrfrknnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Plasti dipi ben de baya araştırdım ama Türkiyedeki fiyatı ile çok mantıksız kalıyor. Amerikada kutusu 8-9 dolardan mı ne satılıyor, bizde 50 lira mı neydi...

Ben de bu yüzden jantları geleneksel astar+gümüş+vernik şeklinde boyuyorum şu anda. Geçen hafta astarı attım, şimdi boya ve verniğe geçeceğim. Lastikleri de bantlamadım, bir şekilde zamanla çıkar zaten boya :)

Hem en ucuzu hem en rahatı. İşçiliği olan kimse boyadan kaçmamalı :) 58 Liradan almıştım ben

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu plastidip olayına yakın zamanda bütçe ayarlayıp gircem pembe mavi kırmızı şeffaf renklerde alcam canım sıkıldıkça arabada renk değiştircem :)

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
araba için boya tabancası almanız lazım. Plastidip'in seti 1200TL'te satılıyor, yanında Watson marka mıydı, bir tabanca seti veriyorlar.