Opel astra cruise control

rıdvan_palaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aranıza ağustos ayında katıldım.sanırım şuan itibari ile de en yeni opelci benim:)bayadır forumda araştırdım ama aklımda kalan sorular var hala.istanbul avrupa yakasındayım aracıma cruise control ile park sensörü taktırmak istiyorum.fiyat ve kalite olarak bildiğiniz önerebileceğiniz bir yer varsa yardımcı olmanız adına paylaşırsanız sevinirim.saygılar...

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
opel astra da hangisi, G H J yzarsanız yardımcı olalım...

park sensörü orjinali sonradan takılıyor ama maliyet çok yüksek 800 tl den fazla o yüzden onu sormuyorsunuzdur diye düşünüyorum bence Bosch, Valeo yada Cenmax düşünebilirsiniz...

Hız sabitleyici için aracın modelini yazın öncelikle

Son düzenleme:

rıdvan_palaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel astra da hangisi, G H J yzarsanız yardımcı olalım...

park sensörü orjinali sonradan takılıyor ama maliyet çok yüksek 800 tl den fazla o yüzden onu sormuyorsunuzdur diye düşünüyorum bence Bosch, Valeo yada Cenmax düşünebilirsiniz...

Hız sabitleyici için aracın modelini yazın öncelikle

teşekkürler ilginizden ötürü...
aracım 2007 model yeni opel astra h kasa 1,6 enjoy twinport

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
teşekkürler ilginizden ötürü...
aracım 2007 model yeni opel astra h kasa 1,6 enjoy twinport

emre bey yazmış temin yolunu detay atalım...

kol fiyatı 140-150 tl arası, ayrıca 30-35 tl lik birde debriyaj swicth alıcaksınız (araç manuel ise) daha sonra opcom ile kendiniz yada tech2 ile serviste 25 tl den 75 tl ye kadar olan aralıkta programlatacaksınız...

kolay gelsin

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende de 2006 astra 1.4 calassic tiwinport (g kasa) var. motor kodu Z14XEP gaz pedalım elektronik telli değil ve araç manuel vites. hız sabitleyici takmam için kol + program + debriyaj müşürü yetiyormu. yoksa bu işe kalkışınca tesidat çektirme gibi dertler olur mu?

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
arkadaşlar bende de 2006 astra 1.4 calassic tiwinport (g kasa) var. motor kodu Z14XEP gaz pedalım elektronik telli değil ve araç manuel vites. hız sabitleyici takmam için kol + program + debriyaj müşürü yetiyormu. yoksa bu işe kalkışınca tesidat çektirme gibi dertler olur mu?

Astra G oluyor sanırsam. Bazılarında hazır tesisat varken, bazıları beyinden kablo çekiyor. Classic serisinde kablo çekiliyor sanırsam.

fikri55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracım2003 model Z16xe debriyaj müşürü ve ecudaki pinlerde dolu ama kol tesisatı yok bunu nasıl tamamlayabilirim?

BassBoost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracım2003 model Z16xe debriyaj müşürü ve ecudaki pinlerde dolu ama kol tesisatı yok bunu nasıl tamamlayabilirim?

Ben geçen kendi aracıma sıfırdan tesisat çektim,yapmak isteyenlere yardımcı olurum.