Opel Astra Deri Direksiyon Maliyeti 13 lira

abdurrahmanulupinar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Emeklerine sağlık süper de olmuş. Bu işlemi uğraşıyorsunuz?

gxt8h.jpg

gxtc2.jpg

gxtcj.jpg

gxtcz.jpg

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım eline sağlık, güzel dikmişsin ama bi eksik var, dikişlerin doğru yerde, sadece germen gerekiyor, ben geçen sene başladım dikmeye, piyasayada yapıyorum, bi tornavidayı taşla tamamen düzeltim, örgü şişi kadar oval ve pürüzsüz oldu ve onunla ipleri yaralamadan gererek yapıyorum ve harika iş çıkıyo, tabi bikaç marka hariç misal ford, focus
bmv bazılar altea. v,s, direksiyonda parmak kavrama yerleri çıkıntı yapıyo, demem o ki, azar azar gererek yaparsan tamamen oturur, arada boşluk kalmaz ve direksiyon sırtındai parmak boşluklarını dahi hissedecek kadar sıkı olur, kolay gelsin, umarım eleştirime kızmazsın,,

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Özgüç hocam Merhabalar,
Yaptığın işleri fotoğraflayıp bir anlatım yaparsan konuyu sabit yapar, her arkadaşın faydalanmasını sağlarız, hem de sana referans olur.

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim açımdan harikulade bir çalışma, sabır ve azim örneği, ben hayatta beceremem böyle şeyleri, eline emeğine sağlık. Güle güle kullan.

abdurrahmanulupinar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yorumlar için teşekkür ederim :) İlk kez yaptığım için biraz acemiliğime geldi ipi tam gerdiremedim çünkü çok gerdirince ip kopuyodu kopmadan gerdirmeye çalıştım markası dreamcar 6 saate yaklaşık sürdü:D ama şimdi deriyi verseniz 3 saatte gayet iyi bir şekilde dikerim ;)

abdurrahmanulupinar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu iş ile uğraşmıyorum internette videolar gördüm bende yaparım dedim çünkü 100 150 lira arası yapıyodu döşemeciler hepsiburada.com sağolsun 13 liraya aldım . İsterseniz gitti gidiyorda da benzeri ürünler var dikilişini de bir resimle kolayca anlatabilirim

Son düzenleme: