Opel Astra F Kasa 1.6 1996 Aracımın Altından Bir Şey Damlıyor

ByDK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba

Araç

Opel Astra F Kasa 1.6 16V Otomatik 1996

Öncelikle aracımı yeni aldım daha 1 ayı yeni dolduruyor aracı çok zor aldığım için hiç sanayiye sokamadım ustam trigeri değiştir başka bir sorun görünmüyor dedi.

Tam oh trigerle kurtulduk derken dün fark ettim sabah kalktım aracı çalıştırdım az bi gaz verdim arkasına dolaşıyordum bi koku geldi eğildim baktım sağ arka kapının altından tekerle kapı arasından 6 7 cm ortada tam bir şey damlıyor elimi değdim benzin gibi kokuyor saydam yere peçete sürdüm siyah oldu sonra istop ettim tekrar çalıştırdım hiç bir şey yok bugün sabah çalıştırdım acayip bir koku neyse kenara çektim damlıyor yağmurda yağıyordu gökkuşağı gibi suyun içinden akıyor ama kuru zeminde ki suyun içinde kırmızı kahverengi arası bir renk nedir sorunu çözemedim tam.

Usta köyde telefon kapalı bayram her yer kapalı yapacak bir şey bulamadım buraya yazayım dedim.Bu arada benzin kokusu geliyor ama araçta benzin eksiltme yok.Zaten 50 60 TL lik vardı hemen hemen aynı yerde duruyor sıralı sistem lpg var.

Buda görseli herkese teşekkür ederim.

https://resmim.net/f/YoA7BJ.jpg

Aracın Trigerini İşçilik dahil 500 TL ye değiştiriyorlar uygunmu ve Ankarada uygun klima gazı basabileceğim bir yer var mı arkadaşlar bunlarıda bildirirseniz çok sevinirim.

a.culcu

Kayıtlı Kullanıcı
02-Adıyaman
Siteyi ziyaret et
büyük ihtimalle benzin .Boruları kontrol ettir.Orada başka sıvı borusu yok.Fren hidroliğine de baktır.

ByDK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
büyük ihtimalle benzin .Boruları kontrol ettir.Orada başka sıvı borusu yok.Fren hidroliğine de baktır.

Abi benzinde o kadar damlattı ibre hiç mi düşmez kafama o takıldı benimde hidrolikte san ki hafif eksilme var gibi onuda bulunduğum bölge hafif eğimli emin olamadım düzede çıkartmak istemedim sanayiye gidene kadar