Opel astra g 2001

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Periyodik bakımını yaptırın hava ve yağ filtresini değişin güzel bir yağ koyun mobil1 0w40 esp gibi. Bakım başından sonuna bende %15 fark ediyor yakıt. Hava filtresini orj. almanızı öneririm yağ filtresi zaten orj.den başka yokta.

Yağ değişiminden önce motor temizleme ilacıyla bi motor iç temizliğide yaptırabilirsiniz.

Bujileride lpg için olan bosch bujilerle değişin.

Otomatik şanzuman yağınıda değişin

Sonuçta bu araç 2. el ne yapıldığı çokta belli değil. Ben olsam birde fren hidroliğini değişitrdim yakıtla alakasız.

zhtsari09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Parça Değiştirme Ücreti

arkadaşlar bugün aracımı teknik servise götürdüm parçaları kendim aldım. astra g 2000 model hb 1.4 16v aracımın arka amortisör değişimi, rot kolu, ön amortisör takozu, viraj demir lastiği , motor üst kapak contası değişimi, yağ ve filtre değişimi (bakım seti) işçilik 200,00 TL. ücret aldılar.Sizce uygun bir fiyat mı? Teşekkürler.

loweangel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2.0 98 cd caravan aracımla şehie içi 26 27 krş yakıyorum bence sizin araç biraz yakıtta fazla yakıyor gibi bence siz herşeyuden önce aracı lpg cide bir kaçak kontrolü yaptırın ufak kaçak olduğu zaman koku vs olmuyor benim aracımda aynı şekilde 40 krş yakıyordu ayar kaçker yapıldıysa randuman aalamdım enson köpükle bakarken gaz kaçağı buldum iki yere yaptırdım sorun çözüldü