Opel Astra H Angel Mercekli Farlarım Buda :)

IEJDERI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 4 Ay oldu sanırım orjinallerini çıkarıp angel mercekli far taktırdım hiç bi sıkıntısıda yok görsel olarakta çok hoş duruyor :D

mv30d.jpg

mv2yj.jpg

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
angel yakışıyor astra H lara aklımda var bnmde :)

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Yakışmış, siyahlara gidiyor.

eko44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayır olsun. Bu farların maliyeti nedir? Birde Muayene durumunda bir sıkıntı çıkıyormu? Çıkıyor ise nasıl yapıyorsunuz?

IEJDERI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayır olsun. Bu farların maliyeti nedir? Birde Muayene durumunda bir sıkıntı çıkıyormu? Çıkıyor ise nasıl yapıyorsunuz?

tşk ederim , 2 ay önce muayne yaptırdım bu şekilde sadece xenonları cıkardım sarı ampullerden taktım ve kusursuz bi şekilde muayneden geçti sonra gittim tekrar xenon taktırdım anlayan biri yaparsa 10 dklık iş :)

maliyette 600 tl gibi birşeydi tam net hatırlamıyorum ama böle birşeydi montajda dahil

eko44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tşk ederim , 2 ay önce muayne yaptırdım bu şekilde sadece xenonları cıkardım sarı ampullerden taktım ve kusursuz bi şekilde muayneden geçti sonra gittim tekrar xenon taktırdım anlayan biri yaparsa 10 dklık iş :)

maliyette 600 tl gibi birşeydi tam net hatırlamıyorum ama böle birşeydi montajda dahil

600 TL çikte iyimiş be yawf :D ne tekrar hayırlı olsun. Farkı fark ettiriyor yani oda ayı mesele. Allah kaza bela vermesin. :dil: