Opel Astra H Ledli Stop Yardım!!

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim sen bu satıcının dükkanına gidip gördünmü bu ilandaki siyah tabanın aynısımı var acaba?benim istediğim tam olarak bu stop
4350117_7or.jpg

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu dakka itibari ile siyah zemin stopu almış bulunmaktayım umarım sağ salim ulaşır elime:D

murat diker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu ne hız abi.:kop:hayırlı olsun.kaça nerden aldın.artık takdırınca fotosunu koyarsın.örnek olur bizede.

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biraz fazla hızlı oldum sanırım yanlış şube nosu girmişim:D para başkasına gitti onunla uğraşıyorum bloke ettirmek için yarın hallolucak inşallah para satıcıya yönlendirilicek sonra hemen kargo edicekler bana.stopu konuyu açan arkadaşın verdiği linkteki yerden aldım 275 lira nakit siyah tabanı aldım hafta içi elime ulaşır sanırım haftaya montaj olunca fotoları paylaşırım:D

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun stop benim gördüüm siyah zeminli senin resimdekinin aynısı nerden kaça aldın? ne marka garanti durumu ne

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adas hayirli olsun cok hizlisin :) 17:12 de bu stoptan var mi diye soruyosun 17:57 de bu stoplari aldim diyosun :) taktirinca fotolari bekleriz. bu stopun aynisindan sitede simsek grisi bi astrada vardi yanlis hatirlamiyosam "mert0" olmasi lazim...

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bahsettiğim hata düzelir düzelmez satıcı karogya vericek stopu normalde bu akşam vericekti kargoya yarın elimde olucaktı ama şans işte haftaya olur sanırım.stopu sedat ilk mesajını attığın linkteki satıcıdan aldım 290 tl demişti 275 tlye bıraktı bana garanti durumu sormadım sonar marka stop gelince fotoları ekliycem arkadaşlar hemen.

murat diker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mert0 ın da aynı stoplar ama ledlerin altı krom.Burak ın aldığının altı siyah sanırım.

Ekli dosyalar

• mert0.jpg
    mert0.jpg
    46.5 KB · Görüntüleme: 43

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen öyle krom taban istemiyordum ben siyah taban bulunca hemen harekete geçtim:D