Opel astra hb garaj

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar ern yol gosterdi garajimi buldum,kurda kusa yem olucaz mazallah :) yaklasik 1 ay once 1.6 twinport aldim 2005 gri,yakinda resimlerinide paylasirim,vakit ayirip bastan sona su topigi bir okiyim az cok hakkinizda bilgiye sahip olurum,bu arada istanbul basaksehirdeyim,oyuncak ve hediyelik esya uzerine magazam mevcut beklerim :) ismim ekrem,bol bol gorusucegiz insallah hayirli geceler...

1.etap denen yerde bahcesehır e gıderken kaybolmusdum artık sen varsın ıyı oldu :)

Aheste

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar ern yol gosterdi garajimi buldum,kurda kusa yem olucaz mazallah :) yaklasik 1 ay once 1.6 twinport aldim 2005 gri,yakinda resimlerinide paylasirim,vakit ayirip bastan sona su topigi bir okiyim az cok hakkinizda bilgiye sahip olurum,bu arada istanbul basaksehirdeyim,oyuncak ve hediyelik esya uzerine magazam mevcut beklerim :) ismim ekrem,bol bol gorusucegiz insallah hayirli geceler...
hoşgeldiniz garaja yanaşın hemen:D

S

senem_

Bilgi Girilmemiş

hoşgeldiniz

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok bırsey de gelınce ugrasma verım arabayı kurtul , yada iett ye bın full akbıl var bende kulllanmıyorum....

S

senem_

Bilgi Girilmemiş
yok kuzum valla sağol. ama senin araban pek kıymetli. kendiminkini en ufak çizmedim emanetin gözü yerde olur hesabı seninkini parçalarım valla:D
akbil desen bende de var az binmedim. ama ben istanbulda akşam geç saat araba kullanmayı özlediğim için kiralıyorum. yok o yollar buralarda geç saat boşalıyorda oh misss

Boss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tekrardan hosbuldum,lafimi olur ern burdada bir dostun varsay kapimiz aciktir her zaman,simdilik hayirli geceler herkese,biraz yatiyim maslaktan donerken trafik vardi yordu beni ...

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nasıl istersen , bu arada senem ve tum garaj sakınlerıne bır sorum var .! Benım bu on fren balatalaarı degısmesı gerekıyor, 2sının bunların fıyatlarını sorucam sıze , dısklerden ses gelmeye basladı.. ????

Aheste

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbul piyasasını hiç bilmiyorum.D ama yarın sanayideyim araştırayım istersen:D