Opel astra j 360 panoramik kamera

MaTKaP

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba siteye yeni üye oldum. Konuyu hatalı yere açtıysam kusuruma bakmayın.

Opel Astra 1.4T HB Select Active Sport 2015 model aracıma tepeden görüş 360 derece panoramik kamera taktırmak istiyorum internetten araştırdım ama bu işlemi yapan bir yere rastlamadım istanbulda ikamet ediyorum. Bu işlem yapılabilir mi ? Yardımcı olurmusunuz. İyi günler dilerim.

C3NKB

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Mrb hoşgeldin
Bende aracıma 360 kamera yapmayı düşünüyorum biraz araştırdım. Anladığım kadariyla,
36o kamera kitleri var 4 kameranın ( yanlarda ayna altından önde logonun orda arkada plaka üstü ) görüntüsünü bütünlestirip bi ekran yapıyo onun goruntu çıkışını da arka kamera girişine takılıyorlar.
Uygun modul olunca her türlü yapılır hele İstanbul’da kesinlikle yapan biri çıkar.

• Beğen
Tepkiler: MaTKaP

MaTKaP

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Mrb hoşgeldin
Bende aracıma 360 kamera yapmayı düşünüyorum biraz araştırdım. Anladığım kadariyla,
36o kamera kitleri var 4 kameranın ( yanlarda ayna altından önde logonun orda arkada plaka üstü ) görüntüsünü bütünlestirip bi ekran yapıyo onun goruntu çıkışını da arka kamera girişine takılıyorlar.
Uygun modul olunca her türlü yapılır hele İstanbul’da kesinlikle yapan biri çıkar.
Umarım çıkar , geçen mahallede tüm arabaların gece lastiklerini kesmişlerdi benim aracım dahil hem kayıt yapacak hem park için tepeden kamera olsa diye düşünürken aklıma geldi. Olursa süper olacak

MaTKaP

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Mrb hoşgeldin
Umarım çıkar , geçen mahallede tüm arabaların gece lastiklerini kesmişlerdi benim aracım dahil hem kayıt yapacak hem park için tepeden kamera olsa diye düşünürken aklıma geldi. Olursa süper olacak

C3NKB

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Ali expresses de görmüşdüm kayıt yapan modellleride var ama park halinde iken kayit ne kadar aküyü bitirir oda ayrı bu konu

MaTKaP

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
360° görüntüleme multimedya sisteminin özelliği diye biliyorum, her multimedya ile olmuyor anladığım kadarıyla. Aliexpreste 4+1 kameralı sistemler var. Fiyatları da 10bin₺ ve üzeri.

Bu 360 kamera özelliği tepeden bir kamera ile çalışmıyor, yanlardaki kameralardan aldığı görüntüleri yapay zeka yardımıyla işleyip 3d modelleme yapıyor.

Geçenlerde cherry tiggo pro 7 de deneyimleme fırsatım olmuştu ve 360° görüntü özelliği pek te gerekli bir şey gibi gelmedi bana.

5.770,43TL 21%OFF | Opel Astra J için Android 12 Vauxhall Buick vero 2009-2017 araba radyo çalar multimedya Video 2 Din 4G WIFI Carplay kafa ünitesi

5.702,59TL 21%OFF | Dikey ekran Android 12.0 Opel Astra J 2009-2014 yıl için araba oyuncu multimedya radyo 2Din Stereo Bluetooth navigasyon DSP

Ben de bu iki ürüne baktım geçenlerde. Son multimedyamı 5 sene önce söktüğümden beri multimedya sisteminin gerekli bir alet olup olmadığına bir türlü karar verebilmiş değilim. Gerekli olduğuna kanaat getirebilirsem bu ikisinden birini almayı düşünüyorum.
Aliexpersste bende gördüm. güvenemedim sipariş vermeyi gelir mi gelmez mi diye sizce aliexperss güvenilirmi sipariş verilebilir mi ve sipariş ettikten sonra montaj yapabilecek yer bulma konusunda sıkıntı yaşarmıyım ?

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Aliexpersste bende gördüm. güvenemedim sipariş vermeyi gelir mi gelmez mi diye sizce aliexperss güvenilirmi sipariş verilebilir mi ve sipariş ettikten sonra montaj yapabilecek yer bulma konusunda sıkıntı yaşarmıyım ?
Satın alan kişilerin yorumlarını inceleyebilirsiniz. Problem yaşayanlara denk gelmiştim. Montajda sorun olacağını sanmıyorum.

• Beğen
Tepkiler: MaTKaP

kado1111

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Bende xiaomi 70 mai a500s pro araç kamerası aldım daha montaj yapmadım 24 saat kayıt yapabilmesi icin park modu kablosunu sigortadan nereye baglacagimi bilmiyorum astra için bilen arkadaş lar cevab verirse sevinirim başka araçlar için yapanlar varda astra için göremedim