Opel Astra J Ses Sistemi Hk.

seasona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese Merhaba ,
2012 Model Opel astra J "Enjoy Plus" kasa aracımın ses sisteminden nefret ediyorum desem yeridir arkadaşlar ve arabada müzik dinlemeyi seven biri olarak bu konuda çok büyük üzüntü yaşamaktayım bu konu ile ilgili olarak bir çok sitede araştırma yaptım ancak epey bi kafam karıştı.

Aracın arka yolcu bölümünde hoporlor yok evet ama ses sisteminin altyapısı'da yokmus ...

Benim sizden ricam değerli forum üyeleri bana yol göstermeniz

Ben İzmir'de yaşıyorum ve kısaca arabam için yaptırmak istediğim yada hayal ettiğim ses sistemini şu şekilde özetlemek isterim

* Hedefim araçtan bangır bangır ses almak değil temiz ses almak

* Tüm multimedia seçenekleri olmasını isterim örneğin Usb,Bluetooth vb ...

* Anfi olmasıni tercih etmiyorum araçta

İzmir kavuklar servisine gittigimde kendileri bana araca navigasyon sistemi takacaklarını bunun yanında cd dvd usb ve diğer multimedia seçeneklerinin olcagını geri gorus kamerasının olacagını ve toplam maliyetin ise 1.500 tl civarında olacagını soylediler sizce bu tercih sebebi olabilir mi nasıl bir sistemden bahsediyolar cd 400 ? cd 500 ?

Son olarak Opel araçlarda kullanılan infinity ses sistemleri halen varmı dır ? ve aracıma bu ses sisteminin sonradan yaptırmam mümkünmüdür ?

Yardımlarınızı rica ederim tek istedigim beni mutlu edecek bir ses sistemi ... 31agryyy

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Astra J Ses Sistemi Hk.

Sonradan cd500 taktırılabileceğini sanmıyorum. Servisin bahsettiği multimedia cihazı yüksek ihtimalle Necvox veya Cyclone dur.
Forumda birçok arkadaşımız kullanıyorlar bu bahsettiğim 2 üründen.

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?board=17.0 adresinden "Necvox" ve "Cyclone" başlıklarından bilgi edinebilirsiniz bu 2 ürün ile ilgili. Forumdaki genel kanı Cyclone un Necvox'tan daha iyi olduğu

VTEC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arka kapılarda hoparlör için tesisat var ben kendi aracıma sony hoparlör aldım ve taktım

servisin dedigi sistem ise sanırım cyclone dvd navigasyon sistemini galiba

dream_04

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynen servisin önerdiği sizin işinize yaramaz, navi dvd sistemi. sizin anfi, kolon ihtiyacınız var. başka ürünleri araştırmalısınız.

seasona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Biraz önce servis ile konuştum evet haklısınız cylone marka dvd navigasyon sistemi takacaklarını söylediler verdikleri fiyat ise 1.500 TL merak ettiğim konu cylone marka dvd navigasyon sisteminin modelleri varmıdır ? Eski bir modeli aracıma takmalarını istemem nelere dikkat etmem gerekiyor bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim bu arada bu dvd sisteminin montajı esnasında arka kapıların olduğu yere hoporlor ekletmelimiyim ? yada mevcut sisteme ait ekipmanları değiştirmemi önerirmisiniz ?

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

cureshot06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sn. cureshot06,

Daha önce sizinde bize ilettiğiniz üzere tanıtım yaptığınız ve site linklerinizi paylaştığınız konunuz kapatılmış, üyeliğinizde paylaşıma kısıtlanmıştı.
Sponsorluk şartlarını yerine getirmeden yeniden reklam ve tanıtım içerikli ileti paylaştığınız için bu üyeliğinizde kısıtlanmıştır.
Forumda tanıtım ve ürün satışı için yönetim ekibiyle iletişime geçip sponsorluk şartlarını öğrenebilirsiniz.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

seasona link' Alıntı:
Biraz önce servis ile konuştum evet haklısınız cylone marka dvd navigasyon sistemi takacaklarını söylediler verdikleri fiyat ise 1.500 TL merak ettiğim konu cylone marka dvd navigasyon sisteminin modelleri varmıdır ? Eski bir modeli aracıma takmalarını istemem nelere dikkat etmem gerekiyor bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim bu arada bu dvd sisteminin montajı esnasında arka kapıların olduğu yere hoporlor ekletmelimiyim ? yada mevcut sisteme ait ekipmanları değiştirmemi önerirmisiniz ?

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

Karar vermek için acele etmeyin. Cyclone'dan çok daha iyi çözümler mevcut. İzmir'de ne taraftasınız?

seasona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İzmir bornova'da oturmaktayım çalıştığım firma gaziemir serbest bölgede ...

Android cihazı inceledim ve çok hoşuma gitti yeni bir teknolojimidir bu ? yani forumda kullanan arkadaşlarımız var mı ?

512 mb. ram

Cortex A9 işlemci

Hassas dokunmatik ekran

3 Boyutlu Türkçe navigasyon, sesli yönlendirme

Bluetooth

Radyo

Dvd

Araca özel geri görüş kamerası

Ipod iphone girişleri

Sd kart usb flash bellek mini usb girişleri

...............................................................

Full

Ürün Özellikleri

Direksiyon kumandası uyumu,

7 inch TFT LCD Dokunmatik Ayrılabilir tablet pc ekran,

Cortex A9 işlemci ile 1.2 Ghz. hız,

512 mb. ram,

4 gb. rom (32 gb. artırılabilir rom),

Market,

3G, Wifi (Opsiyonel), 3G 90 lira, Wifi 70 liradır.

Gps navigasyon,

Bluetooth,

Tv,

Dvd 1080P,

Mp3 mp4 mp5,

Radyo,

Ipod iphone girişleri,

Sd kart, mini usb ve usb flash bellek girişleri,

Geri görüş kamerası,

4 X 50 watt ses çıkış gücü,

Ayarlanabilir ses parametreleri,

Ayarlanabilir ekran görünümü seçenekleri,

Oyun,

Kafalık monitörü bağlantısı,

cureshot06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sn. cureshot06,

Daha önce sizinde bize ilettiğiniz üzere tanıtım yaptığınız ve site linklerinizi paylaştığınız konunuz kapatılmış, üyeliğinizde paylaşıma kısıtlanmıştı.
Sponsorluk şartlarını yerine getirmeden yeniden reklam ve tanıtım içerikli ileti paylaştığınız için bu üyeliğinizde kısıtlanmıştır.
Forumda tanıtım ve ürün satışı için yönetim ekibiyle iletişime geçip sponsorluk şartlarını öğrenebilirsiniz.

seasona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İzmirde bu cihazı temin edebilecegim ve montajını yaptırabileceğim bi yer var mı ? Bununla birlikte eklemek isterim ki arka kapılara hoporlor takıp tweeterları da değiştiricem yani boyle komplike bi işi güvenle nerede yaptırabilirim arkadaşlar bi fikriniz varmı ?