Opel Astra J yardım

yamancs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, 2013 model makyajlı enjoy plus donanımlı Opel Astra aracımda bazı değişiklikler yapmak niyetindeyim fakat bu konuda nerede yaptırılır vs gibi sorularım var.

Öncelikle Ankarada yaşıyorum. Aracımın fabrika çıkışı 17 inç jantlarını satıp replika opc jantlar almak istiyorum. Birkaç arkadaşımda Audi A5 gibi araçlarına replika jantlar aldıkları için ben de replika almayı düşündüm. Acaba replika jantların tehlikesi var mıdır? Sonuçta hayatımızı emanet ettiğimiz bir parça bu. Eğer replika sorun olmaz derseniz Ankarada önerebileceğiniz kaliteli replika satan jant mağazası var mıdır?

Şimdiden teşekkür ederim.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Aynı araç bende de var. Bence ilk yapılacak cam çıta çerçevelerini krom yapmak olacaktır. İkincisi de ön camlara arkadakilerin tonunda bir film gerekiyor.

Jant konusunda ben farklı düşünüyorum. 24 kollu titanyum görünümlü jantlar üstünde geliyor zaten. Çok mattah bir şey değil ama bence sport jantlardan dahi güzel duruyor. Tabii zevk meselesi...

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence yeni jant alıcaksanız orjinallerini satmayın derim.ilerde sıkılabilirsiniz yada başka birşey olabilir. sonradan aldıgınız jantları satacagınızda cok zarar etmezsiniz ancak orjinal jantlar ederinin cok altında alıcı buluyor

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
sport jantı daha güzel :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
yaza bende cruze taktığım opc jantlardan takacağım :)