opel astra lcd ekran

suvi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar aracımda dvd yada tv seyredebilmek için lcd taktırmak istiyorum.benzer örnekleri opel astra sedan için nette aradım ama hiç raslamadım. tavan lambası bölümüne yada kaltuk başlıklarına monte eden arkadaşlar varmı acaba. yada teyb yerine dim taktıran var mıdır varsa resimlerini çekip koyar ve yardımcı olurlarsa çok sevinirim. Aracım 2008 opel astra sedan enjoy S.P

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaptıran nerdeyse hiç görmedim. ama ince , 6-7" genişliğinde tavana monte edilen tv lerden alabilirisn. ekran kısmı aşağıya doğru açılanlardan yani. çok ince bişey bulabilirsen çok daha güzel durur. tabi konya da öyle ürünler satan yerler var mıdır bilmiyorum. ama istanbul karaköyde alt geçitte bu tarz ürünler çok

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bende bu necvox türü 7 inch ekranlı teyplerden var ama tavsiye etmem sürekli üzerini birşeyle örtüyorum ne zaman patlatcaklar korkusu var bu ekran içeri giren teypler var asansörlü gibi onlardan tavsiye ederim

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben şu şekilde düşünüyorum.. Biraz zahmetli ama bana göre en mantıklısı o olucak gibi..

Aracın orjinal teybini sökmüycegim öncelikle..
Aracın bilgi ekranını ( saat , menzil , tüketim gösteren) onu sunroof ayarları için yapılan boşluğa taşıcagım..
Bilgi ekranı yerine yeni bir çerceve ile dokunmatik bir ekran koyucagım..

Bu sayede bilgi ekranından muhaf olmuycagım istedigim zamankafamı kaldırıp değerleri görebilecegim..
2. avantajıda ekran teyip yerindefalan olmuycak (yani aşağıda olmuycak..) üstte tüm koltukların görüş açısında olucak..

youtube da yapan birini gördüm...

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konuyu kendi aracım için çok aştırıdım h kasa astralara double din ana ünite takılabiliyor. takılınca bikgi ekranından sadece radyo bölümü siliniyor otomatik klima yakıt tükeyimi v.s hiç sıkıntısız yarinde. tek sorun bilgi ekranının tarih ve saati kendi orjinal ana ünitesinden yapıldığı için tarih saat hatalı oluyor. double din ekranların tam oturması için profesyonel ses sistemi yapan yelerde cerceveleride var malzemeleri kendim almak isterimderseniz piyasada zor bulunun cerceve nette gittigidiyor.com da satılıyor sitenin arama motoruna opel cerceve yazın hemen ilgili sonuclar gelir. geriye nasıl bir double din modeli seçmek kalıyor tavsiyem seçerken navigasyonlu modellere göz gezdirin.

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet güzel ama ilk foto fatoş gibi geldi bana. Çünkü hem bu radyo takılı hende orjinal ekranda radyo yayını gözüküyor. Acaba gerçekten böylemi yani orjinal ekranda radyo yayını ve teyp ayarları kalıyormu.:confused:

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada yazılmış ama fiyat çok yaw nerdeyse 1700 lira. :eek: Çüşş ben bu paraya orjinal sistem kurdum CID+CD70+Bluetooth+Twin+Interface vs:D