Opel Astra Sedan J Bagaj Kapağının Kendiliğinden Açılması Sorunu

Metinp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra J sedan anahtarlık cebinizdeyken bagaj kapağı kendiliğinden açılıyor müşteri hizmetlerini aradım bildirdim fabrikaya iletecekler. Ciddi bir güvenlik açığı bence sizlerde müşteri hizmetlerine bildirirseniz iyi olacak. Bütün kumandalı araçlarda kapı yanlışlıkla açılmış olsa bile bir süre sonra tekrar kilitleniyor. Bagaj kapağı kalktığı için tamamen açık kalıyor. Kıymetli bir eşyamız çalınabilir, veya bagaja yasak birşey konulup kapatılıp ihbar edilebilir, yağmur yağabilir. Umarım OPEL bu durumu bir yazılım değşikliği veya anahtar değişikliği ile düzeltir yoksa önemli bir hata.

• Beğen
Tepkiler: qokhan1 ve u.uçar

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimki akü kutup başları sökülüp takıldığından beri şubat ayından beri yapmadı ama insan yine de emin olamıyor.

kadsamuy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir kerede bana oldu gece boyunca acık kalmıs
neden acıldıgını anlamadım
demek ki genel bir sorun

Kağan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün sabah arabanın yanına geldiğimde bagaj kapağını ben de açık buldum. Çözüm bulan var mıdır duruma ??

b.arat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim de daha önce başıma gelmisti. Çocuklar anahtarı kurcalamistir, deyip geçtim. Ama üstteki şikayetleri okuyunca acaba kendi kendine mi açıldı diye düşünmeye başladım. Konuyu takipteyim.

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Daha,once benimde basima geldi astranin kumandasinin tus,takimi lastigi saglam,bi lastik degil kopuyo, dar cebi olan bi pantolonum cebine anahtari koydugum zaman bu olay oluyo. bu olay olduktan sonra cekrtin cebine koymaya basladigimdan beri bu sorun olmadi