Opel, Bir Otomobilin Kazanabileceği, En Prestijli Ödül Olan, 'yılın Otomobili' Ödülü

m__sonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Uluslararası jüri, “Yılın Otomobili” ödülünü Opel Avrupa :Başkanı Carl Peter Forster’a Rüsselsheim tesislerinde sundu…
Opel Insignia’nın tasarım ve yenilikçi teknolojisi tüm jüri üyelerini etkiledi …
Insignia’nın kalitesi özel övgüler aldı…

“Yılın Otomobili” ünvanı, 2009 yılı boyunca Opel’e ait… 23 ülkeden 59 kişilik otomotiv gazetecileri grubundan oluşan uluslararası jüri, yeni İnsignia için mermer ve renkli metallerden oluşan ödülü, dün akşam Rüsselsheim’daki Opel merkezinde, diğer bir deyişle bu başarılı modelin tasarlandığı yerde sundu.

500’den fazla Opel çalışanı geceye katıldı.Jürinin başkanı Ray Hutton, ödülü GME Başkanı Carl-Peter Forster’a verdi. Kazanabileceği en prestijli ödül olan, “Yılın Otomobili” ödülünü kutlamak üzere jüri üyeleri ve Opel ekibi bir araya geldiler. İngiliz “Autocar” dergisi baş-editörü bu konuda şu açıklamayı yaptı: “Yılın otomobili ödülü için çekişen onlarca marka bugüne kadar gerçekleştirilen en yüksek standartları oluşturdu ve hatırladığım kadarıyla en zor karara ulaştığımız oylamalardan biriydi. Ümit ederiz ki otomobilseverlerde Insignia’yı bizim gibi algılar ve değerlendirirler. Tüm GM Avrupa çapında başarmakta olduğunuz mükemmel kalite standartları için sizi ayrıca kutluyoruz.”

Carl-Peter Forster bütün Opel ekip üyelerine İnsignia projesine verdikleri olağanüstü destek için teşekkür etti. Insignia, tasarım, güvenlik, yol tutuş ve performans alanlarında 37 otomobil arasından sıyrılarak “Yılın Otomobili” ünvanına sahip oldu:tesk::pon::yahoo::alkis:
pifilename1683ax4.jpg

pifilename3683er5.jpg

ALINTIDIR

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
passatın tahtı sallanacak gibi, yollarda görelim şu arabayı artık

yusufer55

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Vallahi ödüle doymayan bu aracı Türkiye yollarında görememenin üzüntüsü içindeyim bu durum zannımca opel- türkiye den kaynaklanıyor pazarlama amacına yönelik olduğu duyumları var ama bu pazarlama taktiği ile satışların arttırılabileceğine inanmıyorum,ayrıca reno clio da ödüllere boğulmaya başladı GM nin bizlere 3.ncü dünya ülkesi muamelesinden ben bıktım şahsen

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İki gün evvel bende bayide gördüm.. iki tane insigniayı yanyana koymuşlar; ve ikisininde üzerinde SATILDI ibaresi vardı. Araçlar 2,0CDTİ ve 80bin küsür TL olanlardan..

İşin garibi internetten takip ettiğim kadarıyla , tüm bayilerdeki araçlar bu 80bin liralık olan model ve hepside ne tuhaftır daha ilk günden satılmıştı !!!!

Satış görevlisini biraz sıkıştırdığımda, arabaların satılmadığını ama merkezden böyle yapmaları konusunda talimat aldıklarını söyledi.. Eğer bu bir satış politikasıysa çok ama çok saçma.

mayham85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracı inceledim kurcaladım ama beğenmedim bence eski vectra çok daha iyi idi tasarım ve görüntü olarak birde insignianın içi neredeyse jetta dan daha dar konsol çok kötü japon görünümü yapmaya çalışmışlar yakışmamış.

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
Kedi -- Ciğer :):):):)