Opel,BMW ve Mercedes...

murti2001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugün internette gezerken araba sitelerinden birisinde aynen şöyle yazıyordu"alman mühendisler BMW ve Mercedesi binmek için,Opeli de satmak için yapıyoruz" bu söz benim aklıma takıldı ve moralimide bozdu,tabi ben araçları karşılaştırmıyorum ve diğer araçlarla da kıyaslamıyorum,sizce bu söz haksızlık yokmu?

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ona bakarsan almanyada mercedes bmw ye işçiler binermiş. audi ye zenginler. her söleneni takmayın kafanıza boşverin aracından memnun olmayan kaç kişi var ona bakalım.

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O laf şöyleydi:

Mercedes ve Bmw yi satmak icin Audi yi binmek icin yapiyoruz..

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 10 gun almanyada kaldım. daha gecen martın ilk başında. binmek için mercedes gormedim. gördüklerimin %99 taksi oalrak çalışıyordu. buna amcamın kullandığı taksi dahil :)

bmw görmekte bizdeki kadar mumkun değil. gördüklerinizin %60 ıda yine bizlerden Türk kardeşlerimiz. ama inanın öyle her sokakta görülecek kadar degil.

opel ise ilk 3 gunde 3 4 tane gorebildim. oda biri h, diğer 2si g tek kapı. diğer 7 gun baska şehirdeydim orada biraz daha h ve g kasa görmek mumkun oldu ama yine çok fazla degil.

benim kanaatim almanlar butun arabaları satmak için yapıyorlar :) binmek için audi olabilir o biraz daha fazla trafikteydi.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ne fark eder tofaşın sahibi şahimi biniyor veya fiorinomu veya doblomu :) bunda alınacak gücenecek bir durum yok. Opel Türkiyemiz de halen üst sınıf bir araba.

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kafaya takmamak lazım bu tür şeyleri ;) mesela şöyle bir sözde var;

mercedesi bmw yi dünyaya yaptım
wolksvageni fordu halka yaptım
opeli almanın aptalına yaptım
audiyide kendime yaptım...

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
audiyi kendine mercedesi başkasına yapan adam hayatının hatasını yapmış. ya da başkalarını kendinden çok çok daha fazla düşünüyor heralde.

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha önceki aracım bmw idi. mali durumum iyiydi o zamanlar sıfır almıştım ve gerçekten harikaydı. şimdi mali dururmum iyi değil param 2001 vectra ya yetti ve aldım. buda süper abi harika bi araç. ben gene mutluyum aracımla , alaman mühendisler halt etmiş:D

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opeli satmak için yaptılar bizde aldık :D Ben seviyorum aracımı. ;)