opel combo nun tutulan modeli hangisidir

selcuk3428@hotmail.com

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar size bi sorum olacak opel combo nun en çok tutulan modeli hangisidir beni bi aydınlatırsanız sevinirim 1.3 motor 1.7 motor ve city plus & ARİZONA PAKET+SPOR PAKET serilerden de anlaşılacağı gibi siz daha iyi bilirsiniz bunlar aynı model mi?bu paket seçenekleri aynı araçta toplanabiliyormu bu konuda tamamiyle bilgisizim beni bi bilgilendirinde belleğimde bilinmedik yer kalmasın bende şu an fiat doblo var daha şereflenemedik opel le malesef ama aracımı satabilirsem bende sizler gibi opel lenicem inşallah soruma siz opel cilerden olumlu olumsuz yorum ve cvp larınızı bekliyorum bu konuya sanki bu aracı siz alıcakmışsınız gibi adapte olmanızı bu konuya duyarlı olmanızı istiyorum..şimdiden o değerli bilgileriniz için tşr ederim...

Son düzenleme:

neonder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ida-marine.com
Arizonaya gerek yok derim sadece karter koruma vede tampon ekleri var.bende çok araştırdım almadan önce. Arka bagaj kapağı tek parça olan modelleri kullnışlı. diğerleri çabuk deforme oluyor vede tıkırtı çok yapıyor. tek kapakta bu sorunlar yok. spor paket almanız uygun olur bence.motor seçeneği ise size kalmış ben 1.3 cdti seçtim. çok memnunum. 1.3 multijette yakıtta iyi süratte. hatta ben 1.5 ton ağırlığında sürat teknemi çekiyorum devamlı. detaylı resimler profilimdede var. karar size kalmış.

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadasa Katılıyorum ßende Spor Paket alaßilirSeniz guzel olur amaa 1.7 olursa daha iyi olur diye dusunuyorum.

neonder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ida-marine.com
sıfır alacaksanda birkaç bayiden fiyat al.ellerinde ne varsa onu vermek istiyorlar.ben aldıktan sora aracı başka bir bayide 1000 lira ucuza almıştı bir arkadaşım.nettten araştır yakın illeri. derim.

selcuk3428@hotmail.com

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıfır alacaksanda birkaç bayiden fiyat al.ellerinde ne varsa onu vermek istiyorlar.ben aldıktan sora aracı başka bir bayide 1000 lira ucuza almıştı bir arkadaşım.nettten araştır yakın illeri. derim.
teşekkürler verdiğin bilgiler için ilgilendiğin ve zaman ayırdığınız için

selcuk3428@hotmail.com

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıfır alma gibi bir durumumuz yok ama bakıyorum heleki şehirdışında bu araçları az km si olanlar var diyorumki adam almış bunu neden az km de satıyor aklıma takılıyor mesele geçende nette bakınıyordum izmirde combo vardı satılık daha 42.000 binde km şaşırdım dedimki neden aracını satıyor diye satılık olanlar genelde km olarak 100.000 altında olmuyor ondan dolayıdır bu şaşkınlığım valla ALLAH seni inandırsın sokakta gördüğüme soruyorum aracınız nasıl km de ne kadar yakıyor diye yorumlar çook iyi

selcuk3428@hotmail.com

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadasa Katılıyorum ßende Spor Paket alaßilirSeniz guzel olur amaa 1.7 olursa daha iyi olur diye dusunuyorum.
1.7 motor diyorsunuz km de nekadar yakıyor klima açıkken veya kapalıyken şimdi bende satmayı düşündüğüm bi doblom var onun gibi yakarsa bu 1.7 motor sırf onun içinde satmaya deymez ben im şimdi düşündüğüm birtek 1.3 motor var birde denk gelirse 85 bg yada 90 bg birde duydumki 85 lik yada 90 lık kokluyormuş diye acaba doğrumu sizinki kaç beygir ne kadar yakıyor şehir içi şehir dışı

selcuk3428@hotmail.com

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arizonaya gerek yok derim sadece karter koruma vede tampon ekleri var.bende çok araştırdım almadan önce. Arka bagaj kapağı tek parça olan modelleri kullnışlı. diğerleri çabuk deforme oluyor vede tıkırtı çok yapıyor. tek kapakta bu sorunlar yok. spor paket almanız uygun olur bence.motor seçeneği ise size kalmış ben 1.3 cdti seçtim. çok memnunum. 1.3 multijette yakıtta iyi süratte. hatta ben 1.5 ton ağırlığında sürat teknemi çekiyorum devamlı. detaylı resimler profilimdede var. karar size kalmış.
ben zaten arizona modeli çokmu tutuluyor satarkende bu model referansmıdır diye merak etmiştim beni aydınlattın bu konuda benim için şu an önemli olan çook az yakması yol tutuşu parçalarının ucuz olması ben şimdi şunu anladımki 1.3 motor iyidir alırsamda 1.3 alırım 90 bg olanı varmı bunun arkadaşımda vardı bir kaç sene önce bundan o zamanda bende araba yoktu geçende aradım araba duruyormu dedim sattım dedi kaç beygir dedim 80 yada 85 beygir dedi yakıtı nasıl dedim çook iyidi dedi şimdi ise babasına nissan qashqai almış mesela sizin combo kaç beygir

selcuk3428@hotmail.com

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi sizin profilinede bakıyorum canavarınız nasıl :)

neonder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ida-marine.com
Ben yakıttan memnunum ne zaman parasız kalsam yavaş gidiyorumm o zaman çok ekonomik oluyor:)normal şartlarda ben bir depo ile 700 gidiyorum şehir içi dışı karışık. ama uzun yol dersek bir depo 900 gittiğim çok oldu.yakıt güzel. birde 1.3 te hiç masraf yok trigeri zincirli. triger kayışı bilyası değiştirim dünya paralar harcamanıza gerekte yok ayrıca. max bakımları 330 lira tutuyor.tam masrafsız ekonomik otomobil gibi konforlu kamyonet gibi gaddar bir araç. 75 hp olarak geçiyor fakat performansı çok güzel.