Opel corsa 1.2 benzinli

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşıma b sınıfı uygun fiyatli olmak şartı ile sıfır araç bakıyoruz  corsa. Liste  fiyatı 31.750 diyor ama fiyat olarak ne kadara Kadar alınabilir yada başka bir araç tavsiyesi olabilir
NOT:  aracı bayan kullanacak

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel corsa 1.2 benzinli

Sting link' Alıntı:
Arkadaşıma b sınıfı uygun fiyatli olmak şartı ile sıfır araç bakıyoruz  corsa. Liste  fiyatı 31.750 diyor ama fiyat olarak ne kadara Kadar alınabilir yada başka bir araç tavsiyesi olabilir
NOT:  aracı bayan kullanacak
secenek cok eser sen paradan bahset.
En ideali bence Vw POLO

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B sınıfı uygun derseniz yeni Clioları beğeniyorum ben. Astra almadan önce baktığım araçlar onlardı ancak bi anda sınıf atlamama sebep olmuştu Astra J. Eğer yeni Cliolara bakmadıysanız en azından görmenizi tavsiye ederim.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Corsa çok sorunsuz bir araç ancak yeni kasası gelmek üzere, Clio daha yeni, ekonomik ve güzel bir araç ancak yeni olduğundan bazı çocukluk hastalıkları var mümkünse sene sonundan sonra alınmalı; eylülde fabrikada düzeltmeler yapılacaktı.

En kaliteli seçenek ise Polo ancak testlerde bile fiyat-donanım politikası eleştiriliyordu detaylarını bilemiyorum.

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
secenek cok eser sen paradan bahset.
En ideali bence Vw POLO
Bülent bende biliyorum da Polonya felan ama arkadasim suan getz kullanyir borca girmeyi düşünmüyor 30 bilemedin mac 35 olabilir demişti

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Corsa çok sorunsuz bir araç ancak yeni kasası gelmek üzere, Clio daha yeni, ekonomik ve güzel bir araç ancak yeni olduğundan bazı çocukluk hastalıkları var mümkünse sene sonundan sonra alınmalı; eylülde fabrikada düzeltmeler yapılacaktı.

En kaliteli seçenek ise Polo ancak testlerde bile fiyat-donanım politikası eleştiriliyordu detaylarını bilemiyorum.
Tolga ևlio ya bakmadık onda da bakalım :)  dediğim gibi kredi olmadan almak istiyor normalde düşünmuyirdu fakat son zamanlarda sıkıntı çıkarmaya başlayınca karar verdi asırı pahalıya gere yok seneye varmaz birşeyler olur :)

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Jlozde link' Alıntı:
B sınıfı uygun derseniz yeni Clioları beğeniyorum ben. Astra almadan önce baktığım araçlar onlardı ancak bi anda sınıf atlamama sebep olmuştu Astra J. Eğer yeni Cliolara bakmadıysanız en azından görmenizi tavsiye ederim.
Renault'a da bakalım o zaman :) teşekkürler

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Skoda fabiaya bakabilirsiniz 1.2 motorlu benzinli 30bin lira gibi bir fiyatı var en üst donanım 1.2 si ise 34 bin lira .

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aveo Hatchback 1,3 dizel bakılabilir. Liste fiyatı 37,500 lerde ama bayi 35 bine bırakıyormuş diye duymuştum. Hem kullanırken hem satarken dizel avantajlı bence.

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Burock3427 link' Alıntı:
Aveo Hatchback 1,3 dizel bakılabilir. Liste fiyatı 37,500 lerde ama bayi 35 bine bırakıyormuş diye duymuştum. Hem kullanırken hem satarken dizel avantajlı bence.
Arkadaşların bütün tavsiyelerine göre firma lar ile görüşeceğim teşekkürler