Opel Corsa 1.2i Twinport Essentia Easytronic

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
50 tl ver gitsin :) bu arada opel sana anket yollayacak ingiltereden eğer bayiden memnun kalırsan direk bayiye ver anketi karşılığında 50 tl benzin kauçuk paspas veya karter koruma alabiliirsin.. ama bayiden memnun kalmazsan. doldur yolla ingiltereye :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Mektup bana gelmisti doldurmamistim. Simdi doldursak biz bunu plazaya elden degilde postayla gondersek hediyemizi yine posta yoluyla alabilirmiyiz?

Opel Astra Classic III...

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alamazsın.. burdaki amaç plaza kendi hakkında kötü yorum yapılmamasını istiyor. çünkü anket ingiltereden geliyor ve sizden internet üzerinden anketinizdeki kod ile anketi doldurmanızı veya posta ile ücretsiz tekrar göndermenizi istiyor.. bayilerde eksi puan almamak için anketleri kullanıcılardan hediyeler vererek toplamaya çalışıyor. sonra kendileri doldurup yolluyorlar. ben 50 tl benzin + orjinal kauçuk paspas aldım anketi verip.. ama bayiden memnundum memnun olmasaydım doldurup yollardım ingiltereye

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Mektup duruyor ama doldurmamistim. Simdi iyi olarak (zaten oyle memnun kalmistik) doldursak Batipark Opis'e posta yoluyla gondersek postada yazdigimiz adresten hediyemiz gonderilirmi?

Opel Astra Classic III...