Opel Corsa D - 2012 Multimedya Tavsiyesi

archysenos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar,
2012 Opel Corsa D aracım var. Multimedya almak istiyorum. OEM ürünler hakkında çok fazla şikayet gördüm ama genelde memnun olanları sitelerde göremiyorum büyük ihtimal sadece sorunlu olanlar şikayet için yazıyor. Bu araç için nasıl bir ekran önerirsiniz ? necvox vs.. ? Farlarımı değiştirirken oradaki eleman Pioneer önerdi ben de şöyle bir şey buldum http://www.hepsiburada.com/pioneer-avh-x1600dvd-oto-multimedya-p-OTAYTAVHX1600DVD
fakat bu ürün için bir de çerçeve almam gerekiyor ve sanırım direksiyondan kontrol olayı bunlarda olmuyor. Tavsiyeleriniz nelerdir ? aylardır bakınıyorum ama adam akıllı bir şey yok.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Oem dediğin modelleri kullanıp memnun arkadaşlar var tabi. Ben de 2 yıl sorunsuz kullandıktan sonra cihaz bozulmuştu ve çöp oldu. Servis desteği olan bir markayı tercih et.
Pioneer tabi ki kalite ve ses olarak çok daha kaliteli. Direksiyon kumandası olmayacak ancak bu bir sorun mu tartışılır. Yine de kumanda olsa daha iyi olur tabiki.
Son olarak çerçeve ihtiyacın olursa ve araç iç kısmı bej renkse haber ver bir güzellik yaparım :D

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa d için en uyumlu ve kaliteli Multimedia , Zenec 5011 d modelidir

Corsaya uyumlu, direksiyon kumandaları aktif, orta ekran da aktif, TUS renkleri konsol ısıgı ile aynı. Tavsiye ederim

kaymak817

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracım için ben de multimedia bakıyorum. Androidli Navimex 9903 HD nasıldır? Tavsiye eder misiniz bu markayı?

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Aracım için ben de multimedia bakıyorum. Androidli Navimex 9903 HD nasıldır? Tavsiye eder misiniz bu markayı?
android olması avantaj. garanti ve servis desteği olan ürün. başka modeller de satmış bir marka.sorun olmaz alınır.

sas_sas

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Standard Navimex i Ben bir bucuk yildir kullaniyorum memnunum...

archysenos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hocam bugün taktırdım bu ürünü. yanında hem ön kamera hem arka kamera hediye. yalnız tek sıkıntı geri vites kamerasında yazılımsal bir sorun var yetkili arkadaş güncelleme geldiğinde sizi çağıracağım dedi. arada bir ekranda uyarı çıkarıyor çok büyük bir sıkıntı değil ama. dokunmatiği kesinlikle mükemmel. ses sisteminde aşırı bir yükselme oldu. zaten memnundum ses seviyesinden ama bu ürünle nasıl olduysa 2 katına kadar çıktı. Televizyonu çöp çok birşey bekleme. çoğu android uygulaması kurulabiliyor denemek için candy crush kurdum oynadım :) Bildiğiniz android tablet var önünüzde. 2 yıl garantisi var zaten herhangi bir sorun için gelen olmamış carcoval izmirden taktırdım ben. yardımcı olabileceğim birşey olursa seve seve yardımcı olurum

kaymak817

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam bugün taktırdım bu ürünü. yanında hem ön kamera hem arka kamera hediye. yalnız tek sıkıntı geri vites kamerasında yazılımsal bir sorun var yetkili arkadaş güncelleme geldiğinde sizi çağıracağım dedi. arada bir ekranda uyarı çıkarıyor çok büyük bir sıkıntı değil ama. dokunmatiği kesinlikle mükemmel. ses sisteminde aşırı bir yükselme oldu. zaten memnundum ses seviyesinden ama bu ürünle nasıl olduysa 2 katına kadar çıktı. Televizyonu çöp çok birşey bekleme. çoğu android uygulaması kurulabiliyor denemek için candy crush kurdum oynadım :) Bildiğiniz android tablet var önünüzde. 2 yıl garantisi var zaten herhangi bir sorun için gelen olmamış carcoval izmirden taktırdım ben. yardımcı olabileceğim birşey olursa seve seve yardımcı olurum

Uzun uzun yazmışsınız çok teşekkür ederim. Yalnız şu sıralar sıkışığım onun için sadece geri görüş kamerası takmak gibi bir planım var uygun fiyata. Carvocal'da var mı geri görüş kamerası?

archysenos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzun uzun yazmışsınız çok teşekkür ederim. Yalnız şu sıralar sıkışığım onun için sadece geri görüş kamerası takmak gibi bir planım var uygun fiyata. Carvocal'da var mı geri görüş kamerası?

evet kameralar mevcuttu fakat görüntüyü aktaracak bir cihaza ihtiyacınız olacak ekranı içinde kameralar mevcut mu tam bilmiyorum 0533 583 92 94 numaralı telefonlarından kendilerine sorabilirsiniz detaylı olarak ilgileniyorlar

kaymak817

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet kameralar mevcuttu fakat görüntüyü aktaracak bir cihaza ihtiyacınız olacak ekranı içinde kameralar mevcut mu tam bilmiyorum 0533 583 92 94 numaralı telefonlarından kendilerine sorabilirsiniz detaylı olarak ilgileniyorlar

Ekran olarak dikiz aynası düşünüyorum. Numara için de teşekkürler.