OPEL Corsa D Devirdaim sorunu

objectx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

2013 model corsam var. Arabamı aldığımdan beri 3 kez oldu devirdaim değiştiriyorum. En son 1 ay önce değişti. Yine ses yapmaya başladı. Araba rölantideyken sağ taraftan bir ses geliyor. Sadece dururken bu ses duyuluyor. Giderken duyulmuyor. Geçen sene servise götürdüğümde klimadan geldiğini devirdaimde sorun olmadığını söylediler. Yaz aylarında olabileceğini söylediler. Kışın hiç ses yoktu gerçekten. Yaz gelince tekrar gelmeye başladı ama ben yine de devirdaimi değiştirdim. Yine ses gelmeye başladı. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı acaba?

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aramiza hos geldiniz , biz kil suruculer olarak garantiden devirdaimlerimizi degistirdik ve yaklasik 10 bin km icinde tekrar ses yapmaya basladi , keceler ses yapiyormus , neredeyse 1.2-1.4 farketmeksizin tum corsa D lerde var bu ben hepsinden duyuyorum. Ama dusuk km lerden beri ses ciktigindan ve elektronik bir sese benzediginden , sorunda cikarmadigindan kimse dikkate almiyor veya anlamiyor. Sorun cikarmadigi icin bidaha ellemedim , bu daha baslangic ileride motor devir cevirirkende ses cikaracak o yuzden bence fazla takmayin kafaya. malesef tum hepsi ses cikariyor. Sesi duymazdan gelin ,umursamayin, muzigin sesini falan acin. Iyi gunler.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

meser70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende yaklaşık bir sene önce devirdaimi değiştirdim. Aslında ses haricinde başka bir sıkıntısı yok. Bu sesin nasıl birşey olduğunu merak eden varsa burdan dinleyebilir.
https://www.youtube.com/watch?v=w58k2GCXXOE

Nboyraz78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

2013 model corsam var. Arabamı aldığımdan beri 3 kez oldu devirdaim değiştiriyorum. En son 1 ay önce değişti. Yine ses yapmaya başladı. Araba rölantideyken sağ taraftan bir ses geliyor. Sadece dururken bu ses duyuluyor. Giderken duyulmuyor. Geçen sene servise götürdüğümde klimadan geldiğini devirdaimde sorun olmadığını söylediler. Yaz aylarında olabileceğini söylediler. Kışın hiç ses yoktu gerçekten. Yaz gelince tekrar gelmeye başladı ama ben yine de devirdaimi değiştirdim. Yine ses gelmeye başladı. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı acaba?

Al benden de o kadar 6 sy oldu değiştireli gecen lifte aldik manzara bu sizdiriyor herhalde.. Bilen var mi

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
katil resimde belli kırmızı antifiriz.