Opel corsa d klakson problemi

Soner Doğru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa d araci olan arkadaslara sesleniyorum aracinizin kornasi sorunsuz olarak calismaktamidir.. Cunku 2-3 kisiye sordum hatta birine trafikte isiklarda yakalayip sordum :) aracin kornasi tam basmiyor, yani sagina soluna bastiriyorum bazen her iki tarafada basiyorum korna tesadufi caliyor hatta bazen kornaya basiyorum muzik sesi aciliyor.. Bu korno olayi kronikmidir, yoksa bana ozelmidir anlayamadim acikcasi :)

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Korna biraz sert oldugu icin boyle oluyor. Genelde kenarlardan basinca daha rahat caliyor.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Soner Doğru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Soner Doğru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Korna biraz sert oldugu icin boyle oluyor. Genelde kenarlardan basinca daha rahat caliyor.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

evet korna sert zaten, kenarlardan basiyorum ama bazen caliyor bazen hic calmiyor. sagli sollu basiyorum calmiyor muzik sesi aciliyor aksine bi arkadasimda cim modulunden olabilir muzik sesi aciliyorsa demisti,kronik olabilir demisti..

Gerci avrupada klakson calana bile ceza var :D Ama malum bizim istanbul trafigi, canavarlar, dikkkatsiz bayan suruculer genelde.. uyari amacli kullaniyorum ama calmayinca pek bi uyarida yapamiyorum sellektor disinda :D

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kornanın sağına soluna basarsanız teyp sesi açılır :D cim arızası ama servis cim yok diye iddia etti. bende kurcalatmadım arabayı öyle duruyor :D

Soner Doğru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kornanın sağına soluna basarsanız teyp sesi açılır :D cim arızası ama servis cim yok diye iddia etti. bende kurcalatmadım arabayı öyle duruyor :D

:D :D ust levele gecene kadar boyle kullanmaya devam :D

mysterious_ra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kornaya basınca müzik sesi değilde, diğer arabaların direksiyon ortasına basınca korna çalıyor, Opel Corsa'da direksiyon çubuğunda sağlı sollu, korna çalmam gerektiğinde bulupta basana kadar olay mahallinden uzaklaşmış oluyorum!:rolleyes:

Soner Doğru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kornaya basınca müzik sesi değilde, diğer arabaların direksiyon ortasına basınca korna çalıyor, Opel Corsa'da direksiyon çubuğunda sağlı sollu, korna çalmam gerektiğinde bulupta basana kadar olay mahallinden uzaklaşmış oluyorum!:rolleyes:

kornaya basana kadar 5 dakika zaman geciyor :D dediginiz gibi olay yerinden uzaklasmis oluyirum ve gene otturene kadar sagli sollu basiyor, otturmeden icin rahat etmiyor :D:D:D

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
benim kornada aynı ben tam opel logosuna basarak sorunu çözdüm yoksa eskiden korna çalmak yerine camı açıp bağırmak daha hızlı oluyordu:)