Opel corsa D özel DVD, OEM cihaz

systemcar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar büyük emek vererek hazırladığım ve yaklaşık 1 senedir kullandığım, eşi, benzeri olmayan, orjinal görüntüye sahip multimedia cihazımı satıyorum. Öncelikle kısaca özelliklerinden bahsedeyim;

8 inç dokunmatik ekran
dvd,vcd,mp3,usb,sd kart okuyuculu
navigasyon
bluetooth
fm radyo
çesitli oyunlar
dahili TV
internet

Cihazın dvd,cd okuyucusu aracın torpido kısmındadır, usb de torpidodadır.

Cihazın tüm kontrolleri aracın direksiyon kumandasından ve dokunmatik ekrandan yapılmaktadır.

Bağlantı esnasında aracın hiçbir parçası zarar görmemektedir, orjinal teyp kablolarına hasar verilmemektedir. Direk soket sokete bağlantı yapılmaktadır.

Resimlerde gözüktüğü gibi, cihaz ön konsol ile bir bütün şeklindedir, üst havalandırma parçası ve alt klima kontrol parçası ekran ile bütündür. Bu mükemmel ve orjinal bir görsellik katmaktadır. Siz ürünü aldığınızda orjinal cihazınızı sökeceksiniz, üst havalandırma plastiğini sökeceksizin, alt klima kontrol plastiğini sökeceksiniz ve tüm söktüğünüz parçalar SİZDE kalacak, siz sadece benim özenle hazırlamış olduğum, tek parça halinde olan ekranı aracınıza takacaksınız. Daha sonra orjinal ekipmana dönmek son derece basit.

Ben basit görünümlü, ufak ekranlı oem cihazlardan nefret ettiğim için bu çalışmayı yapmıştım. Gerçekten büyük emek ve zaman harcadım. Bunu bu şekilde yaptırtmak piyasada hem zor, hemde maliyetli olacağından böyle bir ihtiyacı olan bu fırsatı kaçırmasın derim.

Cihazın çalışmayan hiçbir kısmı yoktur.

İstanbulda yaşıyorum, elden teslim olabilir. Ürün şuan aracımda bağlı ve çalışır vaziyettedir, dileyen gelip görerek, test ederek alabilir.

Aracın dvd,cd okuyucusu torpido ile bütündür, ürünü almak isteyen yaa aracının üzerindeki torpidoyu bana verip, bu tortido yu alacak, yada ürün fiyatına extra + olarak bana, çıkma torpido ücreti ödeyip, ben aracımdaki torpidoyu söküp göndereceğim, kendi torpidosu da elinde kalacak. Hangisi sizin işinize gelirse artık.

İstanbul içi montajda yardımcı olurum, sehir dışını kargo yapılır, kargo alıcıya aittir..

İletişim: whatsapp 0532 717 64 72

Fiyat : 800 tl