Opel Corsa En iyi Dikiz ayna ayarı hangisi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bolvadinli

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben çevremde iyi yanaşır diye bilinen ve bu konuda karizması olan biriyim. Abartısız eğer çok çok az yer yoksa 0,5 cm'in altına duvara sıfır yanaşırım (tek hamlede iki arabanın arasına) ama bu corsayı aldım (45 gün oldu neredeyse) alışamadım diye kendime dert yanarken dün bir arkadaş kullandı park ederken ilk söylendiği şey dikiz aynalarının görüş alanındaki problemler. Bende alışamadım diye dert yanıyordum, demekki alışkanlıkla alakalı bir olay değilmiş.

bu konuda farklı çözüm üretenler varmı?
yanaştırırken her seferinde ayna ayarımla oynuyorum. yola çıkuınca tekrar düzeltiyorum vs. sağ yan dikiz aynası için ayar modunuz nasıl?

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu kadar iyi park edebiliyorsanız her araç az çok aynı şekilde park etmeniz gerekir. Yani 0,5 Cm lik paydan bahseden bir şöför her şekilde her aracı park eder ;)

Bolvadinli

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Görmem gereken noktaları göremiyorsam nasıl parkedeceğim? doğa üstü güçlerlemi?

pehepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu soruyu bende merak ediyorum. Çünkü ali beyin dediği gibi sağ aynayı yanaşırken ayarlamak gerekiyor bazen ve buda uğraştırıyor insanı.. ben büyük bir ayna taktırmayı düşündüm bir ara ama araca yakışmaz diye düşündüm.. acaba aynanın üzerine küçük bir ayna daha yapıştırsak görüş açısını genişletirmi sizce?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben çevremde iyi yanaşır diye bilinen ve bu konuda karizması olan biriyim. Abartısız eğer çok çok az yer yoksa 0,5 cm'in altına duvara sıfır yanaşırım (tek hamlede iki arabanın arasına)

Hangi ayna bir aracın ön veya arka tamponuna kadar gösterir ki? :)

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben çevremde iyi yanaşır diye bilinen ve bu konuda karizması olan biriyim. Abartısız eğer çok çok az yer yoksa 0,5 cm'in altına duvara sıfır yanaşırım (tek hamlede iki arabanın arasına)

Hangi ayna bir aracın ön veya arka tamponuna kadar gösterir ki? :)

dodge as950 aynası :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...