Opel corsa Gaz pedalının arkasındaki demir

sedat_22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Meraba arkadaşlar foruma yeni katılıyorum uzun zamandır opel corsa araç araştırıyordum en sonunda 2012 model enjoy paket bir opel corsa sahibi oldum ancak arabayı aldıktan sonra bir şey fark ettim çamurluğu temizlemek için eğildiğimde gaz pedalının arkasında yukarı doğru uzanan bir demir gördüm ve şüphelendim acaba sürücü kursu arabası mıdır diye bu konuda bilgisini paylaşan olursa sevinirim içime bir şüphe düştü acaba sürücü kursundan çıkma mı diye, almadan önce yetkili servise de götürüp göstermiştim bir şey demediler onunla alakalı zaten pek detaylı da baktıkları söylenemez onu da ayrı yazacağım zaten ilgili bölüme şimdiden teşekkürler bilgisini paylaşanlar için...

sedat_22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şuan fotoğraf yükleyemiyorum ama direksiyon mili olduğunu öğrendim bahsettiğim demirin de yine de bana pek mantıklı gelmedi orda açık bi şekilde durması diğer arabalarda da öyle midir bilmiyorum ama sonradan park sensörü takılmış acaba ondan mı kaynaklandı falan diye düşünüyorum sizin araçlarınızda da direksiyon mili görünüyor mu pedalların olduğu yerde??

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oturur vaziyette herşey güzel durur ama inip eğilirseniz çoğu şey bağırsak gibi görünür. Evet mafsal altta görünür vaziyettedir.

Samsung Galaxy S4 Miniden Gönderildi.